Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ist. anadolu yakasında usta

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ist. anadolu yakasında adam gibi adam,halden anlayan,motosikletçi dostu iyi bir USTA varmı bildiğiniz???
    herkes pahalı motosiklete binemiyor dolayısı ilede tamir bakımada fazla bütçe ayıramıyor.arabaların bi ton parçası değişiyor bakıyosunuz 50 -60 ytl ye halloluyor motosiklette kıçıkırık iki parçaya bir sürü para istiyorlar..(hadi parçayı halletik işçilik .....hadi işçiliği hallettik adam bisiklet bile tamir edemiyecek seviyede motosikleti karıştırıyor...anlamişka)
    ilgilerinizi behliyommm
    ....................[B][COLOR="Red"]LÂL[/COLOR][/B]........................
    [B][COLOR="Sienna"]10. köye doğru yola çıktım
    9. köydekiler size hayırlı tıraşlar...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    anlamışka ümraniye sanayii sitesi içerisinde ergün usta var motoru dinlemesi yetiyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Benimde ziverbeyde bir ustam var.Motorcu melih dersen herkes biliyor.İlaveten motoru dinlemesine gerek yok.Resmini çekip gönderin ne olduğunu söylesin.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamışka ümraniye sanayii sitesi içerisinde ergün usta var motoru dinlemesi yetiyor

Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ziverbeyde bir ustam var.Motorcu melih dersen herkes biliyor.İlaveten motoru dinlemesine gerek yok.Resmini çekip gönderin ne olduğunu söylesin.
    benim de tanıdığım bir motorcu var, motorla telepati kurup halini hatrını soruyo
    audioslave bunu beğendi.
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

benim de tanıdğım bir motorcu var, motorla telepati kurup halini hatrını soruyo
    ya ben gözümle gördüm motoru gaz vermeden 2 dakika kadar dinledi şurasında şu var burda bu var dedi git servise garantiden değişsinler dedi

gittim değiştiler+ 15 20 senedir aynı yerde bulunan birisi benim motorum yokken 20 li yaşlarda arkadaşlar giderdi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Benim ustaya SMS atıyorum...Şu bozuk getir deişelim diyo......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Comet
    yazmıyom cevap mevap dalga geçiyonuz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmıyom cevap mevap dalga geçiyonuz

Küsme hemen......

Ama bikeresinde telefondan dinletmiştim sesini....Piston kırılmış demişti.... Motoru açtık ortadan ikiye yarılmıştı piston.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Comet
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Küsme hemen......

Ama bikeresinde telefondan dinletmiştim sesini....Piston kırılmış demişti.... Motoru açtık ortadan ikiye yarılmıştı piston.....
    sizde haklısınız abi artık kime güveneceğiz şaşırdık adamlar değiştirmedikleri parçaları dahi değiştirdik diye para alıyorlar.

dudullu tarafında emin isimli bir tamirci var aynı zamanda çelik servisi uzak durun

ümraniye sanayideki ergün ustayı duymuştum benzer şeyler ile ilgili anılar arkadaşlarımda mevcut bende ümraniye tarafında oturuyorum yakın diye gitti dostlar ama daha sonra karşıdan dahi arkadaşları gelmiş.ben dostlardan duyduğumu söyledim böyleyken böyle.umarım hallederde yüzümüzü kara çıkarmaz
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

ya siz sevgili mt dostlar işiniz gücünüz gırgır vallaa
    benim bi ustam var ustam uzaktan iki okuyo üflüyo motor kendine geliyo valla hehe
    hatta usb bağlantısı yaptım netten işi hallediyo

***babaçi kardeş ilgin için saol bu ergün ustaya nasıl ulaşabiliriz....açık adresi telefonu varmı
    ....................[B][COLOR="Red"]LÂL[/COLOR][/B]........................
    [B][COLOR="Sienna"]10. köye doğru yola çıktım
    9. köydekiler size hayırlı tıraşlar...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Comet
    Alıntı ydanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya siz sevgili mt dostlar işiniz gücünüz gırgır vallaa
    benim bi ustam var ustam uzaktan iki okuyo üflüyo motor kendine geliyo valla hehe
    hatta usb bağlantısı yaptım netten işi hallediyo

***babaçi kardeş ilgin için saol bu ergün ustaya nasıl ulaşabiliriz....açık adresi telefonu varmı
    özelden msj attım.2 saat için müsaitim sen gelemezsen ben gider telefonunu alırım

ydanis arkadaşla buluştuk ve tanışmış olduk

gerçi ydanis ile ergün ustada hemen hemen tanış çıktılar oda gelince görüşlerini yazar ben merak eden veya ihtiyacı olanlar için adres ve telefonu yazıyorum bulamayan olursa müsaitsem seve seve eşlik ederim

show moto

ergün köse
    güven sanayii sitesi.n blok no:33 ümraniye-ist

gsm:0535 479 83 05

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motor almaya gideceğim, yalnız kısa zamandır İstanbul'da olduğum için bir ustam yok. MT İstanbul'a yazdım kimseden ses soluk yok. Bu başlıktan da sonuç alamazsam 32 punto başlık açmak zorundayım.

125 / 200 / 250 cc Honda ve Yamaha'dan anlayan, adama dandik motor aldırmayacak, tanıdık ustanız var mı?

Asya / Avrupa iki tarafta olur. Tabi mümkün olduğunca merkezi olursa daha iyi,
    "kick start my heart"

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    ben ustayı arıyorum.. kaç paran var diyor.. cevaba göre arızayı söylüyor hemen..

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı ydanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ist. anadolu yakasında adam gibi adam,halden anlayan,motosikletçi dostu iyi bir USTA varmı bildiğiniz???
    herkes pahalı motosiklete binemiyor dolayısı ilede tamir bakımada fazla bütçe ayıramıyor.arabaların bi ton parçası değişiyor bakıyosunuz 50 -60 ytl ye halloluyor motosiklette kıçıkırık iki parçaya bir sürü para istiyorlar..(hadi parçayı halletik işçilik .....hadi işçiliği hallettik adam bisiklet bile tamir edemiyecek seviyede motosikleti karıştırıyor...anlamişka)
    ilgilerinizi behliyommm
    arkadasım sen anadolu yakasının neresındesın eger kavacıga yakın ısen sana bır yerı tavsıye edebılırım bıras yavas ıs yapar ama temız yapar

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    dostum problem ne pm den bana ulaş seni ustanın kralıyla tanıştırayım, ben bostancıdayım.
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürler dostum
    pm attım sana mevcut bir problem yok
    bulduğum motorları alınır mı bu usta diye sormaya götürürüm
    ufak tefek yapılacak şeyler varsa yaptırmak için lazım.
    "kick start my heart"

Show Moto

Ergün Köse
    Güven sanayii sitesi.T blok no:51 ümraniye-ist

GSM:0535 479 83 05
    GSM:0554 219 13 15 (YENİ TAŞINDIĞI YER)

Adam doğuştan bu işi yapıyor gibi. İşçiliğide çok temiz zaten mekana gittiğinizde anlayacaksınız. Zaten ümraniyeye geldiğinizde bulmaktada zorlanmazsınız. Sanayide motorcu Ergün usta dediğinizde kim olsa gösterir. Motorum çalışmıyor hiç bir usta yapamıyor parçası bulunamıyor dediğiniz motoru ergün ustaya götürün harbi ustası o .

Motosikleti
    Bws gitti 2011 Agility geldi
    Bizimde bir usta var çekirdekten gelme her türlü motorsiklet ile ilgileniyor. Websitesi vardı telefon numaralarıda yazıyor sanırım, Özkan usta
    http://motoaras.com/

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Can Tuğla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Show Moto

Ergün Köse
    Güven sanayii sitesi.T blok no:51 ümraniye-ist

GSM:0535 479 83 05
    GSM:0554 219 13 15 (YENİ TAŞINDIĞI YER)

Adam doğuştan bu işi yapıyor gibi. İşçiliğide çok temiz zaten mekana gittiğinizde anlayacaksınız. Zaten ümraniyeye geldiğinizde bulmaktada zorlanmazsınız. Sanayide motorcu Ergün usta dediğinizde kim olsa gösterir. Motorum çalışmıyor hiç bir usta yapamıyor parçası bulunamıyor dediğiniz motoru ergün ustaya götürün harbi ustası o .
    ergün usta iyidir işinin ustasıdır tek sıkıntısı ufak motorlara pek bakmak istemez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler