Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

İstanbul'da En İyi HONDA Servisi Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Honda motosiklet'im yok ama dışarıda çevremdekilerden duyduklarım ve yapılan yorumlara bakılırsa (diğerleri gibi olumsuz yorum göremedim) en iyisi Esengül gözüküyor.Honda alırsam bende oraya götürürüm...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    selamlar, internette biraz araştırma yaptıktan sonra enegül'e gitmeye karar verdim. cbr250 sahibiyim. 1000 km bakımı için ne kadar masraf çıkar bilgisi olan var mıdır acaba?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    konşuk...

besıktas'tan kalkıp gıdıyorum her perıyotta.

///MPOWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    Ya hiç bahsedilmemiş yada ben usengeclik yapıp görmedim ama Gaziosmanpaşa ARTI HONDA kesinlikle mükemmel.
    Geçen sene aldım motoru bir sene içinde neredeyse servisteki herkesle showroomdan servise muhabbetimiz çok çok iyi benim en çok önem verdiğim müşteriye olan saygı yaklaşım tarzı motor bayilerini bırakın hizmet sektöründe gördüğüm sayılı insanlardan takip etme şansları varsa TAHA abi ve YENAL kardeşimi saygıyla sevgiyle anıyorum.

Bugüne kadar ne serviste ne bakımda ne ilgi alakada ne fiyatlardan hiçbir zerre yanlış görmedim fırsatı olanları sırf görüp tanımak için bile ugramalarini tavsiye ederim.

Ayrıca ANES denilen bir yer yapmış HONDA üşenmedenn arkadaş istanbuldaki son servis olsa ite ite kocaeliye Tekirdağa falan giderim yinede ANES e gitmem böyle rezil bir bayi olamaz 3 kişi gittik 3 müzde HONDA kullanıcısıyız adamlardan gördüğümüz muamele sanki okuldan kaçıp motorlarla fotoğrafa gelen çocuklar gibiydi CRF ye topcase sorduk (ki uygulayanlar var) adama sanki ufolarla ilgili bişey sormusuz gibi Şaşkınlık ve alaylama içinde tepkiler, sırf fikrini merak ettiğimden 2013 CBR250 ye REPSOL neden Turkiyeye gelmedi diye sordum herif bana "bilmiyorumki internetten araştır öğrenirsin" diye bir cevap verdi neyse uzatmıcam ama acilen bu bayinin denetime bişeye girip kalite politikasının değişmesi gerek

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende avrupa yakasindayim ilk olarak dogu batiya gittim baya ilgilendiler ben memnun kaldim islemler yapilirken motosikletinizin yaninda izliyo olmak en guzeli yine ve yeniden usenmeden hep oraya giderim...

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Satışıyla, servisiyle anadolu yakasında KONŞUK motor HONDA nın yüz akıdır.

1.tercih sebebim çok yakın olmamdan dolayı esengül. 2.tercih sebebim verdiği hizmetlerden memnunum. bu sebeple,diğer servislere gitmeme gerek kalmıyor.

motorun başında durmak yasak üskata veya dısarı çıkıyorsunuz ( otosever e özel uygulama ) . 9 subat 2016 da wawe 110 cup motorumu bıraktım 400 tl debriyaj problemi için ödeme yaptım teslim aldığım motor gaza basınca sadece ses cıkarıyo du 200 tl daha verin diğer balatasınıda değiştirelim dediler

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Cevapların tamamına baktım, Avrupa Yakasındaki Esengül ile Anadolu Yakasındaki Konşuk en çok sevilenler arasında anladığım kadarıyla. Yakından tanıdığım bir yarışçı ve aynı zamanda yetkili bayilik yapan bir abim de Esengül'deki ustayı tek geçiyordu Honda'da. Mutlaka ona git demişti.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deauville NT 700 kullanıcıları Anadolu yakasında hangi servisi tercih ediyor.

Birde Cep numarasından aranamayan 0800211 61 65 nolu 7/24 tel nosuda var.
    Ben motorun garantisi falan da olmadığı için mutlaka gerekmiyorsa servise gitmiyorum. Zannedersem diğer markaların servislerinden alışkanlık oldu. Bakımları kendim yapıyorum, ağır ve pis işler için de Güngör'ün eski ustası Yılmaz Usta'ya gidiyorum. Pendik sanayide. Deauville'den iyi anlar.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Esengül. Yetkili servis olmalarına rağmen parça değişimi yerine ufak tamirlerle beni masraftan kurtarmışlıkları çoktur. Evimden oldukça uzağa taşınmış olmalarına rağmen üşenmeyip gidiyorum. Transalp'im 6 senedir bende. Biri hariç tüm bakımları Ali Usta yaptı.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ikinci el alacağımız motoru servise götürdüğümüzde ne kadar bi masraf çıkartıyolar, ayrıca ne şekilde kontrol ediyolar, bu xray e sokma gibi bişiler duydum, motorun içini dışını görüp bi sıkıntı varsa rapor edebiliyolar mı, yoksa sadece göründüğü kadarıyla mı bakabiliyolar?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    X-ray.!!
    Vay anasını. Hondaya bak.

Gerçek mi acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Hazreti Google, "yok böyle bişey, saçmalama, yürü git" dedi.

Motosikleti
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X-ray.!!
    Vay anasını. Hondaya bak.

Gerçek mi acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Hazreti Google, "yok böyle bişey, saçmalama, yürü git" dedi.
    tam olarak xray olmayabilir, ancak buna benzer bişi var mıdır, motor aksamındaki sıkıntıları motoru indirmeden görebilecekleri veya test edebilecekleri?

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Ben görmedim, duymadım.

Motosikleti
    peki ne şekilde kontroller yapılıyor serviste?
    ikinci el alırken "gidin servise gösterin" deniliyor, servis tam olarak nelere bakıyor?

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Sanırım, siz bu soruyu ekpertiz için soruyorsunuz.

Periyodik bakımların hepsi yetkili serviste yapılmış ise motorun geçmişte çıkardığı arızalar, onarımlar bilinir.
    Orjinal km. yeni motorlarda OBD ile okunabiliyor diye biliyorum. Fakat bununda sahtekarlığının yapıldığını da duydum. Tam emin değilim.
    İyi bir eksper ise motorun kazalı, servis dışı onarım olup, olmadığını gözle de anlayabilir.
    Motorlarda yapıyorlar mı bilmiyorum. Otolarda boya kalınlıkları, metal kısımlarda ölçülebilir.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Bu sene icin hangi servisleri onerirsiniz 1000 bakiminda

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler