Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Istanbulda Adam Gibi Sibob Ayari Yapacak Usta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    regal raptor e-9
    süper olmuş , teşekürler..
    herkezin bir motoru olsun :rendeer:
    bendeki regal raptor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    Alıntı areice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Kasvet Arkdaşım.

Kusuruma bakma ben İstanbulda otumuyorum malesef o yüzden sana yardımcı olamayacağım. Ama kısa aralıklarla çıt çıt sesi geliyorsa malesef o arızan zincirden. Ne onu yağdan nede sübapların yağsızlığından yapar. Senin derdin eksantirik zincirinden olabilir vede bunu tamamen bilirsinizki motor ustaları arıza tamamen çıkmadan yani motordaki arıza iyi büyümeden hiç kimsenin müdahele edeceğini zannetmiyorum. Benim bugüne kadar gördüğüm kadarıyla ilgileneceğini sanmıyorum. Zira o zincir arızası genelde ustaların başta duyduklarında pek müdahele etmek istedikleri bir arıza değil. Ayrıcada ben buradan fazlasıyla yorum yaptım zira bu türden arızalar motoru görmeden yani dinlemeden teknik olarak ölçümlenmeden müdahele edilecek bir konu değil. İstanbuldaki ustalara müracat edersen seninle ilgilenirler. Zira o arıza gerçektende epey detaylı ve fazlasıyla motor kullanıcısının canını sıkacak kadar pahallı işçilik gerektiriyor. Motoru parçalamaya kadar gidecek bir konu.

Saygılarımla.

dostum ama benim zincirlerim yeni değişti paletleri ile birlikte

Merhaba Kasvet arkadaşım.

Bana bir mail adresi verirsen ben sana bu konuyu biraz daha detaylı olarak anlatayım. Ama şunu belirtmeliyimkii bu konu epey zor bir işlem gerektiriyor. Ve ben şu anda izmirdeyim ve malesef senin görüşebilme imkanımız olmayabilir.

Mailden yardımcı olmaya çalışayım.

Saygılarımla.

Motosikleti
    Alıntı areice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Kasvet arkadaşım.

Bana bir mail adresi verirsen ben sana bu konuyu biraz daha detaylı olarak anlatayım. Ama şunu belirtmeliyimkii bu konu epey zor bir işlem gerektiriyor. Ve ben şu anda izmirdeyim ve malesef senin görüşebilme imkanımız olmayabilir.

Mailden yardımcı olmaya çalışayım.

Saygılarımla.

deniznetkafe@hotmail.com
    ilginize çok teşekkür ederim

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Kasvet yaptırdınmı sübab ayarını?

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Kasvet Virago nun sesi sonradan mı arttı? Zira Viragonu en kötü yanlarında biris de yüksek sübap sesidir. Bir arkadaşım şöyle demişti:
    "Valla görünüm olarak çok beğeniyorum ama singer dikiş makinası gibi ses çıkarıyor"
    Benimde gördüğüm bütün viragolarda aşırı sübap sesi vardı. Ama ses sonrada arttı diyosan tabiki bakmak lazım.

Motosikleti
    valla sorun bitmedi eksantrik zincirini değiştren kardeşim üskapağı alıştırmadan takmış temizlememiş bile sorun bu sanırım şimdi motoru birdaha açtık gereğini yapıyoruz sanırım sorunu sübap piyanolarında birde ek milinde sorunlar gördük bunları görürken bide sekman atalık dedik bakalım sonumuz ne olacak ama ben bu işten şunu anladım sorun parçalar değil ustalarda malesef SAMURA MOTOR/ KIZILTOPRAK servisini esefle bu konudan ötürü kınıyorum

bu arada arkadaşlar krom sorununuda hallettim krom hakkında sorularınızı alabilirim artık motor bitsin resimlerini koyacam ön maşanın hepsine krom geçtim harika olacak sanıyorum her şeye ramen motorumu seviyorum

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    merhaba dün yamaha virago 535 aldım eksoz çok ısınıyor ayagım değiyor kotlar yanıyor. :D bu normal mi arkadaşlar bana cevap verirseniz sevinirim. biride bana sibap ayarı dedi ama...

diğer bi kullananda normal diyor benimde öyleydi diyor. Normalse sorun yokta anormalse yaptıralım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)