Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazadan Sonra Servise Götürmelimiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Yaklaşik 45 Gün Ewel Kaza Geçirip Ayağimi Kirmiştim .bu Sebepten Motorum Yatiyor Ve Hiç Kullanilmadi.iki Günde Bir 10 Dk çaliştiriyorum Sadece .bir Servise Götürmelimiyim Sizce.kazada Motoruma Hiç Birşey Olmadi Bunuda Belirteyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözle görünür bişeyi yoksa didonda bir egilme, jantlarda herhangi bir egilme bükülme yoksa servise götürmene gerek yok hiç bi sorunu olmayan motora servisin yapacağı ne olabilir ..ama dediğim gibi gidon ve jantları kontrol etmeyi ihmal etme.. iyileşti isen motoru düz bir çizgide sür arkadan bir araba veya motor ile başka bir arkadaşın her iki tekerininde dönüşünü kontrol etsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    kardeş motorun ne marka tipi ne motorunu bilmiyoruzki sana yardımcı olalım
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Hyosung Gt 250 Comet.kazada Benzİn Geldİ Bİryerden Ama Depoda Herhangİ Bİr Delİk Yok Sanirsam Ondan Sonra Gelmedİ.normalmİdİr?

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir gün kaygan bir yolda düştüm , görünüşte hiç birşey yoktu sadece çizilmişti. kaldırdım devam ettim. bir kaç gün sonra motorun arka terleği kaymaya başladı. yolda durdum ne oluyor diye motordan yağ sızıyor ve sızan yağ egzosa ordanda tekerleğe gidiyordu. iyice eğilip baktımki sağdaki motor kapağı alt kısmı çatlak. ufacık bir çatlak ama büyük sorunlar yaratabilirdi bana. bence motoru bir servise götür ve iyice baktır. hem için rahat eder, aklındada soru kalmaz.

benzin hortumundandır bence binmeden baktır.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun, bence üşenme ve gidip baktır.. Sanırım çok fazla teknik bilgiye sahip değilsin, senin göremediğin mühim bişey olabilir..........
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    öncelikle gecmiş olsun motorunda birsey yoksa goturme bence

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bence servise göstermelisin.Daha önce arkadaşımın yaptığı bir kazada motorun bazı bölümlerine su gitmişti.Servis temizledi ve uzun süre kalsa problem yaratabileceğini söylemişti.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    honda cbr 125 (kırmızı)
    servisi götürmenin bir faydası olacaktır bence bende motordan fazla anlamam yağıydı suyuydu birgün motor yağını bi kontrol edelim dedim motor eğik pozisyonda baktım öyle olunca yağ hiç yok sandım servise değilde başka biryere götürdüm ooo abi motorda hiç yağ yok nası geldin buraya kadar dediler 0,8 ml yağ eklettim 17 milyon para verdim zaten 1000 km bakımı gelmişti servise götürdüm bakımını yaptılar yağ değişimi falan filan 20 milyon aldılar ve servisten bana söylenen 1 litreye yakın fazla yağ çıktığıydı
    o yüzden servisin bakmasında yarar olacaktır bence

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    ileride büyük sorunlar yaşamamak için göstermekte fayda var bakınca ya para alırlar ya almazlar ama bir problem olduğunda canın çok yanar
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

çok sağolun arkadaşlar iyileşim götüreceğim

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    geçmiş olsun arkadasım bi an once servisine gotur motorunu kontrol etsinler...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    geçmiş olsun bildiğim kadarı ile kaza esnasında moto karbüratördeki benzini tahliye ediyor ben kaza yaptığımda bende de aynısı olmuştu. kırık omuzla motorum yanacak diye kaldırıp motoru kenara çekmiştim. ama yinede servise kontrol ettir.
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)