Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Su Motora Bi El Atak!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI DR 650 RSE SP 43B
    slm arkadaslar, nihayet motorumu(suzuki dr 650) dün aldim ve bugün hemen tamire giristim.sorunu ne mi? calismiyor...yani start da basiyorsun, caliscak gibi oluyor sonra viyrrr diyor kesiliyor. asagida resimlerde sanirim daha net olarak anlasilir....

aldigim sahsin dedigine göre bu disli bozuk(ben bugün actim baktim , pek bi bozukluk göremedim gerci.) ve asagidaki resimdeki mekanizma yeterli basinc yapamadigi icin motor calismadan kesiliyor.

umarim anlatabilmisimdir. bu durumda benim ne yapmam gerekir.yeni parcami gerekli, nedir, nasildir.yardimlariniz icin simdiden tesekkürler...........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    ben bısı anlamadım abıcım....o dişliyle ne alakası varmıskı....

vıyr dıye kesılıor...bendede bı ara karburatör dıkalı oldugu ıcn bıraz beklıom calısor ardan 2 sanıye gecmeden gerı stop edıyordu....
    hanı durdugunda bıraz benzın gelıo o gelen benzınle calısor oda bıtınce gerı stop edıyor...öyle bısey olabılır mıkı....

Motosikleti
    SUZUKI DR 650 RSE SP 43B
    bende motor hic calismiyorki...
    o disliyle alakasi ise; mars motoru ilk olarak o disliye bagli.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    abıcım ozman senın mars dişlisi kacırıyor olabılır...egerkı odişlinin yanısından bulma sansın varsa bı karsılastır bakalım..ikisininde boyutları aynımı...yada motorun yan kapagı takmadan marsa basıp bı bak bakalım nasıl dönuyorlar..kacırma falan oluyomu....

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    marş motorunun çalıştırdığı varyatör sistemine benzer bir sistem var marş motoru karçırmasına benzer bir durum yapıyor. marş motoru belirli bir devre ulaştığında diğer dişlinin çevrilmesini sağlıyor bu sistemin kontrol edilmesinde yarar var
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)