Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motora Çakar Lütfen Yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    mrb arkadaslar motoruma çakar takmayı düşünüyorum a nasıl takabilirim.bende mondial150s var.ön çift far nası olucak takan bilen varsa bi yardımcı olabilirmi??iyi akşamlar herkeze

agalar 26 kişi görüntülemiş bi cvp yokmu??
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    skygo125 / 2007
    kardeşim sen iyisin inşallah,tuvalete gitmeyi biliyosan bunu burada sormamayıda bilmen gerekirdi.sen ne yap biliyonmu al o çakarları,aldığın yere taktır satan güzel insan takmayı illaki biliyodur hem onların çakma ayarlarıda var sana onlarıda göstersin sonra gelipte onuda burda sorma.kal sağlıcakla.haaa bişey dicektim motor kullanmayı bilmiyosan onu sor biri illaki kullanmayı öğretir sana :D:D:D:D:D:D:D

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    motor sürmesini bilmemsem zaten sormam.madem beğenmiyon git cevap verme zaten verdigin cevap bile değil.hatta sitede hiç bi konuya cevap verme sen.

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    arıza çıkarmayın
    birbirinizi kıracak şekilde yazı da yazmayın
    sen o çakarları alıp motor servisi tanıdık varsa oraya yoksa sanayide bir tur at gözünün kestiği elektrirkçiye uğra bence taknik bilgin yoksa seni aşar
    normal farları söküp yerine takacaksan çakarları aldığın yere geri ver. karanlıkta ne yapmayı planlıyorsun el feneri ile mi gideceksin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sürmesini bilmemsem zaten sormam.madem beğenmiyon git cevap verme zaten verdigin cevap bile değil.hatta sitede hiç bi konuya cevap verme sen.
    eehuehue süper yaaa koptum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eehuehue süper yaaa koptum

Şşşşt noluyo bakiim....

Kırmayalım birbirimizi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hö?

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    taktıracaksan 15-25 ytl arası olan çin yapımı çakarlardan taktırma 1 sene kalmaz bozuluyorlar paran varsa 60 - 100 ytl arası adam akıllı çakarlardan tak öbürlerinden bin kat daha fazla çakıyor bide onların kutuları akü kadar büyük düşün artık . yanlız polislerede yakalanma yasak bişi ceza yersin
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hö?

Yanlış alıntı yapmışım...Aklım nerdeyse....Sanırım karumdaki yeşil ninjada kaldı...20.000 oyro istiyomuş ya....

Jünyor senle alakası yok haaa....

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu çakar nedir ve ne işe yarıyo dediklerinizden hiçbişe anlamadım biriniz yazabilirmisin.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Polis lambası gibi,Daha doğrusu fotoğraf makinesi flaşı gibi yanıp sönüyor ya...İşte o...Ama kanunen yasak....

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Kadıköy'de çilek veya vişne sokakta yedek parçacılar var ordan type-r marka kırmızı bir kutuyu al 40-45ytl.
    Arkadaşların dediği gibi mondial servisine ya da tanıdık bi elektrikçiye git sinyallerin oraya taktır.
    Eğer sinyallerim kalsın dersen, sinyale giden yerde kablo geçicek kadar boşluk vardır. farları iptal etmeden sinyallerin önüne çift taraflı bantlarla yapıştırt.
    Ayrıca yazıcıoğlunda bolca bulunan bi switch al On - Off için. Onuda uygun bi yere montelettir.
    Böylelikle hem sinyallerini kullanabilirsin ayrıca on-off düğmesiyle istediğin zaman çakarı çalıştırabilirsin.
    Ortalama maliyetin 70-80 ytl arası bişey olucaktır.
    Şimdiden kolay gelsin.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taktıracaksan 15-25 ytl arası olan çin yapımı çakarlardan taktırma 1 sene kalmaz bozuluyorlar paran varsa 60 - 100 ytl arası adam akıllı çakarlardan tak öbürlerinden bin kat daha fazla çakıyor bide onların kutuları akü kadar büyük düşün artık . yanlız polislerede yakalanma yasak bişi ceza yersin

Heeee çakıyo yane.... polisler
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ben taktım valla süper oluyo hani en sagdan gidip de adam seni sıkıştıryo ya ben çakarları bi açıyom zaten hiç kapamıyom,adam beni görünce polis sanıyo hemen direksiyonu sola çeviriyo,hatta bi seferinde mecidiyeköye gidiyorum önümdeki sivil araçmış (geçtikten sonra tepe lambasını gördüm)adam beni görünce hemen sola çekti,bende geçtim ama tam gaz gittim.(cezası var ben yakalanmadım 101 ytl cezası ve sökülüyo lambalar)
    ben bi farlara beyaz taktım yani kafasına çapka takmadım beyaz yanıyo, bide sinyalleri direk karşıya bakıcak şekilde deldim ve onlarıda cam boyası ile birini mavi birini kırmızıya boyadım,ikisinide ayrı ayrı kutusu var onları da ön torpidoya kapagın ön tarafına monte ettim,ilk önce 20 ytl lik almıştım 3 üç yani, sadece akşamları üç saat yaktım dördüncü gün kutusu yandı bende büyügünden 40 ytl olanadan aldım bende şimdi iki tane var istanbulda aksarayda var fanlı olan derseniz veririler her dükkanda yok ama ufagından almayın iki gün çalışıyo sonra yanıyo.bende sol elin altına iki tane adaptörlerin üzerinde olan küçük dügmeden taktım polisin tepe lambalarını göründe kapaıyorum geçince açıyorum,
    daha çok bilgi isterseniz ben burdayım.
    98 Beygir.....

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heeee çakıyo yane.... polisler
    pis çakıyor
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    sağolun bilgileriniz için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)