Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regalim 2.kez Servis Görücek !!!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    extreme76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regar raptor dadyw 250 cc
    Arkadaşlar motoru alalı bir ay oldu veya olmadı ikinci kez servis yolu gözüktü. ilkinde tamam dedik debriyaj sıyırmışım yokuşta bayağı zorlamıştım benim hatam dedim.ama dün yokuştan bile çıkmadığım halde motor çalışıyor ama yürümüyor.küçüyalıdan maltepeye kadar itmek zorunda kaldım .bunun sebebi hakında bilgi verecek arkadaş var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Sorun debriyaj sisteminde. Regal'lerin debriyaj mekanizmasında bir sorun olduğunu bizim arkadaşın motorunda tespit etmiştik. Hatta ben regal forumuna yazdığımı hatırlıyorum. Honda ustasına söktürüp tekrar toplattığını ve sorunun kalktığını söyledi. Sanırım bir ayarsızlık söz konusu. İyi bir ustaya baktırın derim.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    valla ben 5 aydır kullanıyorum ve baya kısıde kullanıyor bu sorunu ılkkez sende duydum

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Benimde yakından izlediğim bir motor. Ama bazı teknik eksiklikler çok normal. @Makine'nin dediği gibi işten anlayan ustaya bir göster. Regal'in üretim bantı çok iyi ama montjda problem yaşanabiliyor. Büyük bir ihtimalle bazı parçalar kalite kontrolden geçmiyor veya yan saniyi ürünü. Buda çok normal yani kötülenecek bir yanı yok.

Bu arada madem daha bir ay oldu hayırlı uğulru olsun motorun kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle.

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Benim arkadaşımın da regalinde debriyaj sorunu var, zincirde şakırtı yapıyor ve 3. viteste ara sıra kaçırıyor. ona keza benim zealsununda debriyajı çok iyi değildi. Servis değilde herhangi iyi bir ustaya götürüp yamaha yada uyabilecek honda debriyaj balatası taktırırsan sanırım sorun çözülür. Regalde çin malı ve parçalarıda çin malı. Debriyaj fren balatası gibi sarf malzemelerini daha kaliteli parçalarla değişince sorun kalmıyor. sanırım 50 lira gibi bir paraya hallederler.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    saolsun arkadaşlar.zaten serviside pek tatmin edici gelmemişti bana ama ilk motorum olduğu için pek de iyi anlamadığım için es geçmiştim.en iyisi iyi bir ustaya göstermek teşekkürler tekrar

bi kaç kişiye daha sordum onlarda hondaya götür dediler.tanıdığı olan veya bu konuda yardımı dokunacak arkadaşlar varmı?

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.
    ben daha motor bile almadım ilk motorum olucak ya ben nasıl yapmalıyım klasik coupper düşünüyorum neyle başlasam arkadaşlar

arkadaşlar bişey sorucam neden herkeste regar raptor var

Motosikleti
    arkadaşım bence ilk önce düşük cc li en fazla 250lik bir motorlar ve kullanacabileceğim bir motor alsan bence daha iyi.gez dolaş deneme sürüşleri yap motorları tart eğerki taşıyabileceğin modelleri seçsen daha iyi
    regare gelincede en kalite çin diyim sanatavsiye ederim regarı bakma ben ayda iki servis gösterdim motora ama benim hatalarımdan dolayı istersen iyice bir araştır.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı İRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha motor bile almadım ilk motorum olucak ya ben nasıl yapmalıyım klasik coupper düşünüyorum neyle başlasam arkadaşlar

arkadaşlar bişey sorucam neden herkeste regar raptor var
    regal raptor 1 numarada onan heskeste raptor var bıde o paraya alınabılecek en ıyı 250 cc su sogutmalı cruiser

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal raptor 1 numarada onan heskeste raptor var bıde o paraya alınabılecek en ıyı 250 cc su sogutmalı cruiser
    Walla doğru söze ne denir ki ? Cidden iyi makina, hele hele benim gibi cruiser tercih etmeyen biri için bile tam puan verilebilecek bir motor.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla doğru söze ne denir ki ? Cidden iyi makina, hele hele benim gibi cruiser tercih etmeyen biri için bile tam puan verilebilecek bir motor.
    eyvallah kardesım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler