Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

gırtlak mikrofonu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    abi yolda teliniz çalıyosa çekin sağa konuşun. en iyisi bu. hem durakta bekleyen hatunlara hava gazı basarsınız..(tabi mobilet veya commuter kullanıcısı değilseniz)
    racing racing ve racing.............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YoL_GezeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 cc skygo

İyiki bir hondan var :pl:

Alıntı RaCe_ adlı üyeden alıntı
    abi yolda teliniz çalıyosa çekin sağa konuşun. en iyisi bu. hem durakta bekleyen hatunlara hava gazı basarsınız..(tabi mobilet veya commuter kullanıcısı değilseniz)
    Ne varmış mobilette ben sana şunu söyleyeyim hız motorlarına kimse bakmaz buralarda. Ben mobilet kullanıcısıyım ama senin motordan daha çok ilgi toplanıyor. Sen bırak başkalarının motorunu kendi motoruna bak.

Motosikleti
    125 cc skygo

Re: İyiki bir hondan var :pl:

Alıntı YoL_GezeR adlı üyeden alıntı
    Ne varmış mobilette ben sana şunu söyleyeyim hız motorlarına kimse bakmaz buralarda. Ben mobilet kullanıcısıyım ama senin motordan daha çok ilgi toplanıyor. Sen bırak başkalarının motorunu kendi motoruna bak. İşin gücün hava karı kız

Motosikleti
    125 cc skygo

Re: İyiki bir hondan var :pl:

Ne varmış mobilette ben sana şunu söyleyeyim hız motorlarına kimse bakmaz buralarda. Ben mobilet kullanıcısıyım ama senin motordan daha çok ilgi toplanıyor. Sen bırak başkalarının motorunu kendi motoruna bak. İşin gücün hava karı kız

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    ya kolayı var alın bi ATV ne denge sorunu ne de başka bişi
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bizim mz'e taksak herhalde motor dile gelir titreşim zaten yeteri kadar yetiyo bize ybr kullandım onlarda belli bir hızdan sonra ister istemez titriyor 125cc az geliyo en yakın zamanda 250 bulmak lazım yoksa motor başımızın etini yiyecek
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    tamam kızma yol gezer alırız sana bi racing. ..ulan hemende köpürüyosun ya..
    racing racing ve racing.............

Motosikleti
    125 cc skygo
    köpürürüm tabi race ben motoruma laf söyletmem kimseninde motoruna laf etmem.Bu yüzden kızdım. ben istesem alırdım racing sen kafana takma.benim hayalim harley-night train çok pahalı şimdi alamıyorum. Unutma ben chopper cıyım.

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Alıntı -=AlfaHeliX=- adlı üyeden alıntı
    aliberkay hocam ben arastirmistimda o dedigin girtlak mikrofonu sistemi cok pahaliya geliodu. onun yerine vox ozelligi olan bir aselsan telsiz al cok isine yarayacaktir
    vox= kulaklikli mikrofon vasitasiyla tusa basarak konusmak yerine konusmaya baslayinca direk diger tarafa iletme ozelligi..
    vox'lu telsiz de var ama telefonun amacı farklı. gırtlak mikrofunu- kulaklık setini takıyosun sonra otomatik cevap vermeyi açıyosun rahatça konuşuyorsun.
    eğer telefonda sesle arama özelliği varsa aramayı da rahatlıkla yapabiliyosun.
    sonuç motosiklet üzerinde konuşmak için durmaya kaskı çıkarmaya hiç gerek yok
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler