Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yamaha nouvo da sürat sorunu (yardımcı olabilirmisiniz?????)

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    125 cc diye motorları küçümsemeyelim arkadaşlar.Zira Aprilia iyi bir örnek.Nouvo da her ne kadar Asya ülkeleri için imal edilmiş bir motosiklet olsa da sonuçta o da bir Yamaha.120 kmh çok büyük bir sürat değil araba camı rüzgarı katlanarak gelir motor daha aerodinamiktir ve senin kamufle olmanla da orantılıdır.Ben de 135 cc bir motosiklet ile(neredeyse nouvo kadar bişey sadece vitesli) 160kmh hız yaptım.İnanması güç geliyor ama kendi gözümle gördüm.Çok merak ederseniz markayı da söylerim.
    gaza gelme;kaza gelmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Sen yokuş aşağı sür.....150 bile yapar
    0 Rh (+)
    06 - 09

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dostum 105 neyine yetmez...illede 120 yapcan dimi seni haylaz...ben 288 e çıktım artçı olarak...bişey olmuyo merak etme...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SpeedyBoys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000rr mobylette bionik...
    motorinn sana katılıyorum sen çok doğru söyledin.valla isteyen inansın isteyen inanmasın bu yamaha nouvoyu binen bilir bilen bilir neden basmasın 130 basanlar basıyoya

arkadaşlar yapmayın Allah aşkına bendede nouvo var motor 113 cc diyenler için motor 124 cc ve o motor ile 1-2 saat yol gidin 20-30 ile gitseniz bile yani motoru ısıtın motor 140 görüyor ama arkadaşın dediği gibi 105 de kalması ısınmamasından kaynaklanıyor

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    yarıslaramı katılcan haci =)) yeter benimde ehliyetim yok yazın akçayda Allah'ıma cok sükür biniyorum ve tek kazayla atlattım neyse bence 105 yeter ama sen simdi gııck olmussundur bize =))böyle cevaplar veriyoruz diye valla rodajda zorlamıs olabilirsin ve dişli falan büyüt git sen bi saglam motor tamircisine sor en iyisi ama dikkat et bos ver kasabın oglunu onla yarısmı yapıyonuz yoksaa

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Eniştem aldığında plaka işlemleri oluryordu 2 gün sonra motoru Antalya Kemer arası ben getirdim düz yolda 110 gördüm(O zaman rodajdan çok anlamıyordum motoru açacaz diye yüklen yüklene bildiğin kadar ama motoru çok seri atak oldu)ama şimdi dahada fazla gidiyordur...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 ----------

Yine hortlatmışınız
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    Arkadaşlar walla ben bu konuyu açalı kaç sene oldum :D iyi hortlamış... Walla 105 falan ufak sürat kaldı nouvo dan sonra kaç motor değiştirdim artık 200+ süratlerle uğraşıyorum nouvo yu 22.000 km de sattım çok sağlam motordu tık demedi...
    AFMOK [AFyonkarahisar MOtosiklet Kulübü]
    Hamdi TELEK B Rh (+) Kawasaki Zx6R / Tvs Apache
    www.twitter.com/HamdiTLK www.formspring.me/nokta03

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı motorsikletprensi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar walla ben bu konuyu açalı kaç sene oldum :D iyi hortlamış... Walla 105 falan ufak sürat kaldı nouvo dan sonra kaç motor değiştirdim artık 200+ süratlerle uğraşıyorum nouvo yu 22.000 km de sattım çok sağlam motordu tık demedi...

motorsikletprensi
    Motosikleti: YAMAHA NOUVO

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Sevgılı arkadaslar.. Agbıler..
    Benımde dusuncem yamaha nın nouvo dan almak cook guzel bır ıkı kısıde gordum..
    Cook begendım bıde.. Saglam bır motra benzıyor...
    Ne dersınız.. Tavsıye edermısınız???

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    bu gereksiz konu daha kaç defa hortlayacak?
    Haklı olmaktansa mutlu olmayı tercih ederim...

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    Alıntı erodesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gereksiz konu daha kaç defa hortlayacak?
    ama konunun basi baya keyifliymis yahu.. arkadas 4 yil sonunda acaba dayisinin, amcasinin ve diger akrabalarinin ayrica kasabin, manavin ve her cesit esnafin ogullarini gecmeyi basarabilmis mi ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 ----------

Alıntı iscanthere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama konunun basi baya keyifliymis yahu.. arkadas 4 yil sonunda acaba dayisinin, amcasinin ve diger akrabalarinin ayrica kasabin, manavin ve her cesit esnafin ogullarini gecmeyi basarabilmis mi ?

basarmis basarmis

sevgili abilerim ben nouvo yu sevdim almak istiyorum ben hız meraklısıda deilim bana yardımcı olurmusunuz?motorun kaç yaptığını,piyasa değerini,litreye kaç km yaptığını vb. söylerseniz çok memnun olurum

Alıntı komikjojuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili abilerim ben nouvo yu sevdim almak istiyorum ben hız meraklısıda deilim bana yardımcı olurmusunuz?motorun kaç yaptığını,piyasa değerini,litreye kaç km yaptığını vb. söylerseniz çok memnun olurum
    120 yapabiliyor,piyasası değişik ama 1750'ye çok çok düşük kilometrede 2004 bile bulabilirsin,örneğin bu.Yakıtı 100km'de 2,5lt.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ik-nouva/detay

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler