Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya 150 T1 Kullanici Kataloglari

Motovento
    REKLAM ALANI

ASYA 150T1 ler Amerikada Tank Touring Scooter adı altında satılıyor. aşağıdaki linkte kullanım ve atölye manuelleri .pdf dosyası halinde veriliyor. Ayrıca bu modelle ilgili her türlü teknik bilgi ve tüyolar mevcut. Maalesef ingilizce ama resimli olduğundan herkes az çok bilgi sahibi olabilir.

http://www.oregonvintage.com/Scooter.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    İngilizce bilmeyenleri uğraştıracaksın tam linki versen olmazmıydı

alıntı:
    İngilizce bilmeyenleri uğraştıracaksın tam linki versen olmazmıydı

asya 150t1 amerikada Tank Touring 150 DE adı altında satılıyor. yukardaki adreste (resimli olarak) atölye katalogları var..hertürlü sökme takma işlerini Tank Touring 150 DE başlığı altında bulacaksınız. resimli olması çok iyi...

http://www.oregonvintage.com/TT150.pdf

bu da (maalesef ingilizce) as150t1 kullanıcı elkitabı..

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    çok güzel bir kaynak herkese tavsiye ederim çok makbule geçti sağol.

Motosikleti
    Asya 150T1 ve Yamaha BWS100
    Grafikler kötü ama yinede hiç yokken iyidir. Paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    Asya 150 T1

Teşekkürler

Henüz motoru teslim almadım işlemlerin bitmesini bekliyorum ama yolladığın linkteki pdf'leri indirip neredeyse hepsine göz gezdirdim... Faydalı bilgi için teşekkürler...
    C BEER 600

arkadaşlar öncelikle ben asya 150 t1 kullanıcısıyım ve motorumdaki bazı sıkıntıları sizinle paylaşmak istiyorum vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli şimdiden teşekkürler motrumda düz yoldaki performansı gerçekten çok iyi fakat bayır yukarı giderken tek kişi motorum tam gaz 35-40 kmh/h ile gidiyor aynı şekilde bir arkadaşın asya 150 t1 motoru ise aynı yokuşta 60 km/h ile gidiyor yani benimkinin bayır yukarı çekişi çok az birde motor çıkarken egzostan sanki teker patlakmışta hava kaçırıyomuş gidi "tsssss" diye ses geliyor acaba çekişle bir ilgisi var mı? bayır yukarı çekişimi nasıl yükseltebilirim ? çok teşekkürler .

Motosikleti
    Bmw F650
    merhaba bende asya 150t-1 kullanicisiyim ve motor hakkinda baya bi bilgi war. Senin sorununa gelirsek debriyajini bi bakimdan gecirmeni tavsiye ederim veya bitmisse degistirmeni cunki baya bi etkisini gordum ben.

teşekkürler başka fikri olan ?

Motosikleti
    as t1
    motorunun genel bakımlarını yapıyormusun peki bunun birçok nedeni var karbüratöre pislik gelmiş olabilir hava filtresi dolmuştur kayış ömrünü tamamlamış olabilir debriyajda aynı şekilde yeterli yakıt gelmiyor olabilir.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    as t1
    bence servise götürsen daha iyi olur motorun sol tarafında aktarma organlarının üstünde siyah kutunun içinde ama zor sökersin uğraşma bence
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

************************************************** *

150T1'in karbüratörünü temizleyen varmı? Karbüratörümün kirlendiğini tahmin ediyorum. Elleyip ellememe konusunda biraz kararsızım. Çok kolay bozulabilecek bir parçamıdır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler