Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Performance Egsoz

Motovento
    REKLAM ALANI
    c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    0505 589 12 65 tlf aç adı akif arkadaşın tamamı krom eksozlar varmış abi elinizde deyin (çoğunlukla motorlar için) c@n motorsikletine takmış deyin size yardımcı olur aksesuarcı 1 arkadaşım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mel-a-ku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DAYI;
    bunlar otomobil için

arkadaslar performans egzos dıyorsanız akrapoviç veya yoshimura dan baskasına bakmayın. tabı bunlar pahalı sistemler. o yuzden cbr gıbı bır motora gereksiz.

+ scooter a performans egzos takmak baş agrısından baska bırseye sebep olmaz. ses aynı ve rutin çıkacagından can sıkacaktır. gereksız oldugu kanısındayım. ıyı gunler..
    AAA abi Cbr'a herşey mübarek. Ben alsam kesin yoshimura takardım. Ama orjinalciyim ben. Değiştirmeyi düşünmüyorum
    Scooter konusuna gelince , bence de boşuna para harcama olur bu. Görüntü değişir sadece.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadsm bırak adam en azından eqosunu tatmın etsın..tak ya walla ben de taktrıcam...mis qbi..en azından bisiklete binmedqnını anlarsn..qercı ben qölbası yolunda 2kişiyle 145e vurunca 125ccnn bıle bana fazla olqnu hıssettm..

arkadaşlar ben o dertten kurtuldum darısı size cbr 125r si olan biarkadaşın arrow marka orjinal egzozu vardı internette satıyordu bende aldım. gayet güzel sesi memnunum. arrow cbr125r için üretmiş kutusunda öyle yazıyor. hadi size kolay gelsin...

ahmetkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yamaha bws 100 kulanuyom tecnigas egzosları iyi am bayisi yok www.tecnigas.com girin bakın varsa yapan msn falan verin
    MOTOR ZEVKSE YAMAHA RX KİNG TUTKUDUR KRAL SENSİN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler