Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

motor daha hızlı nasıl gider

Motovento
    REKLAM ALANI
    yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haybusa olmasını bekleyemezsin o hız o sınıf bir motora çok bence çinlilererle bu kadar hız yapmayalım.
    kango multix yamaha 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Baba Birakin Bu Isleri Sizin O Mondial Ve Asya Motorlari Getirin Yarisalim Bende 50 Cc Pejo Var .motor öyle Buji Degistirmekle Yagla Rodajla Falan Hizlanmaz.silindiri Büyütüceksin Karbratörü Büyütüceksin Ama Suda Varki Sizin O Söz Konusu Ettiginiz Motorlara Bu Islem Yapilirmi Bilmiyorum.saygilar.

gundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN 400 Burgman

abi bu ne

ben anlamadım gitti bende suzuki an 400 burgman var 150 km anaca gidiyor arkadaş bisan senatörle 130 yapmış vay bende satacam burgmanı alacam iktane senatör

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    gider gider merak etme ...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Motosikleti
    cbx 750
    benimki 80e kadar fişek gibi sonra 100 de duruyo

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala bende chooper var 150 lik 10 km az gösterıyor hatta ben 130 gördum ıbrede canavar canavar

gıder gıder herkese gıder

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı gundi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anlamadım gitti bende suzuki an 400 burgman var 150 km anaca gidiyor arkadaş bisan senatörle 130 yapmış vay bende satacam burgmanı alacam iktane senatör
    sakın öyle bişey yapayım deme

güç farkı var.bisan senatör bilmiyorum ama yaklaşık 10 hp filandır.burgmaninki 33 hp

Bradley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T
    Alıntı memin1857 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki HERKES yanılıyor. Hız göstergesine güvenmek bir efsaneye dönüştü. Kendimi yakıcam sonunda. Arkadaşlar kimi gösterge az kimi fazla gösteriyor. Kontrol ettim doğru demeyin. Karayollarının KM KONTROL tabelalarından bulun. İlkinde 0+000 yazar, diğerinde 5km sonra 5+000 yazar. Sizin km göstergenizdeki mesafe göstergeside bu arada tam 5km ilerlemelidir. Başka bir alternatifte GPSle ölçmektir. Ama tabela olayı daha kolay sanırım. Olmayacak motorlarla 110-130 vs yaptım diyenlerin TAMAMI hayal görüyor. Yok ben gördüm 130 yapıyo diyen "n" tane kişi çıkacak şimdide. Atıp tutmakta bi zevk zaten.
    Piyasadaki motosikletlerin çok büyük bir miktarı yanlış göstermekte. Bu yanlışlık fazlada olabiliyor azda olabiliyor.
    Arkadasa katılıyorum ....Ben 150 cc motorumla 110 da gidiom ama onumde 90 km sabit hızla giden otobusle aynı gidioz yani tam 20 km fazla gösteriyor motorum asya 150 t ve + olarak 100 km yol katediyom km saati ne bakıyom 120 km yol gittigimi gösteriyor Kimse kendini kandirmasin ArkadaslaR ..

Alıntı Bradley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasa katılıyorum ....Ben 150 cc motorumla 110 da gidiom ama onumde 90 km sabit hızla giden otobusle aynı gidioz yani tam 20 km fazla gösteriyor motorum asya 150 t ve + olarak 100 km yol katediyom km saati ne bakıyom 120 km yol gittigimi gösteriyor Kimse kendini kandirmasin ArkadaslaR ..
    otobüsün 90 km hızı ile senin 90 km hızın bir olmaz aslında otobüs ~110 120 ile gidiyordur senin hızına gör ;)

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı Phobia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobüsün 90 km hızı ile senin 90 km hızın bir olmaz aslında otobüs ~110 120 ile gidiyordur senin hızına gör ;)
    böyle birşeyide ilk defa duyuyorum. otobüslerde hız farklı mı oluyor?

Motosikleti
    Asya 150 T
    Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle birşeyide ilk defa duyuyorum. otobüslerde hız farklı mı oluyor?
    Otobusun 90 nıyla neden farklı olcak ole seymi olur Ben Sonra ayriyeten arabaylada denedim bu sefer 25 km fazla gosterdi

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de sym gts 250cc scooter war o bile 135 km yapıo 150 lik bi makine 120 130 yapar mı hiç (vitesli haric)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    150 cc 8.5 hp mondial, Mondial Motormu alınır be abıcım? ustelık 500km de servise goturdum demişsin Bı motor 500km de sevise gıdıyorsa Kusura bakma Ben O motora motor demem zaten demıorumda. O tur Motorların servisleriyle başaçıkılmaz hem yan sanayı takar hemde geçirir üstelik hiç birşeydende anlamaz. Uzgunum Mondial,kanuni,ramzey bu tarz motorlar yaramaz, nerden bulur alırsınız anlamam üzgünüm senın adına

150 cc 8.5 hp mondial, Mondial Motormu alınırmı be abıcım? ustelık 500km de servise goturdum demişsin Bı motor 500km de sevise gıdıyorsa Kusura bakma Ben O motora motor demem zaten demıorumda. O tur Motorların servisleriyle başaçıkılmaz hem yan sanayı takar hemde geçirir üstelik hiç birşeydende anlamaz. Uzgunum Mondial,kanuni,ramzey bu tarz motorlar yaramaz, nerden bulur alırsınız anlamam üzgünüm senın adına

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Aynı motordan bulup bir yanyana git bakalım belki kadranda problem olabilir önce bunu yapıp ona göre soruna eğilirsin, Belki senin motorun bi karburatör ayarına ihtiyacı vardır.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Arka dişli ebatı da çok önemli eğerki hızlı gitmek istiyorsan küçük bir arka dişli takmalısın. tork tan düşer fakat total hızın artar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    honda cbr 125 (kırmızı)
    o motorların rampa aşağı yapacağı maximum hız 110 km dir arkadaşım iyi bilirim arkadaşımda vardı beraberdik bende artçı rolündeydim o zamanlar rampa aşağı 110 u gördü motor fazla gitmedi ha belki ben olmasaydım 120 yapabilirdi rampa aşağı

Motosikleti
    Asya 150 T
    [QUOTE=Juniors;497903]150 cc 8.5 hp mondial, Mondial Motormu alınır be abıcım? ustelık 500km de servise goturdum demişsin Bı motor 500km de sevise gıdıyorsa Kusura bakma Ben O motora motor demem zaten demıorumda. O tur Motorların servisleriyle başaçıkılmaz hem yan sanayı takar hemde geçirir üstelik hiç birşeydende anlamaz. Uzgunum Mondial,kanuni,ramzey bu tarz motorlar yaramaz, nerden bulur alırsınız anlamam üzgünüm senın adına

Dostum para olmayinca alinir keyfimizden almiyoZ ..Sen ne kullanıyon sende motor bile yok heralde

TEK TEKER AGİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa,zx10R
    bırden acayıbıme gıttı sımdı babacan senın motor değiştirme zamanın gelmiş sana artık bi tane hayabusa lazım 1.ci vites 135 kesıcı ne dersin

öne 15 li dişli tak 120 yaparsın ben dayun ile 120 yapıyorum ondan sonra tık demeyor

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    wallah onu bunu bilmem babamin bisan shalter 125 gormustum.demekki siz motorlari iyi acamamissiniz.ama 125 gorene kadar 3 depo benzin yedim o ayri mesele.
    hiz icin motorlarinizi sert kullanin farki goreceksiniz!
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler