Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scootere şike Bilenler Bilgi Verin Bana Rica Ediyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    racer_caner001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTIM ALAMIYORUM.ÜHÜHÜHÜ:(:(
    SLM BEYLER 150 CC SCOOTER VAR.DAHA FAZLA KAÇMASI İÇİN NELER YAPABİLİRİM.Bİ BİLGİNİZ VARSA HABER VERİN YA 70'LİK DEDE GİBİ OLUYO YETMİYO BU HIZ YA.GERÇİ YİNEDE DAHA YAKALAYAN SCOOTER GÖRMEDİM AMA (SÜRÜŞTEN DOLAYI YAKALAYAMIYORLAR MOTORDAN DOLAYI DEĞİL)
    YİNEDE ŞİKE İSTİYORUM BEN YA LÜTFEN ARKADAŞLAR EN UFAK DAHİ BİLE OLSA BİLGİLERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ BEKLİYORUM...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...

Konu Başlığını Konu İle Alakalı Açın

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800

2 yol var:)

1. si drag arabalarında kullanılan etanol lü yakıttan bul...doldur depoya.depodaki benzin bittiğinde motor da bitmiş olur piston eliinde gezersin.hız yapma gibi bi derdin kalmaz.
    2.NOS taktır.bu sefer depondaki benzin bitmeden motor bitmiş olur yine piston elinde gezersin.ama bi depo benzin karda olursun...
    motorun bünyesi müsait değil.aman sen sen ol dikkatli kullan.
    hızlı gitmek marifet değil...

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    runner 200 al bak sana yetisen oluyormu gor....cin malini daha fazla zorlama..bisey olur sana ALLAH korusun..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    arkadsım gecmıs olsun senin icine V.ROSSİ kacmıs ne bu hız tutkusu yaw?EGER HIZ YAPMAK İSTİOSAN NEDEN GIDIP Bİ HAYABUSA YADA CBR 1000RR almadında o motoru aldın anlamadım
    Metehan Akçakaya B rh(+)

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Bak şimdi kardeş benzin deposunun üstüne bir adet futbol topu yerleştiriyorsun.Yalnız sıkıca bağla düşmesin ambiyansı bozulur.Ondan sonra futbolun bulaştığı yerde şike vardır göreceksin.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hava filtresini çıkart, egzosun susturucusunuda cikart. daha fazlada yapabaliceğin bişi yok motorun zaten hıza yatkın değil.

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    debriyaj yanağını 1 milimin 10da 2si kadar aldır be yanak arkasında bulunan 6 adet burç olması lazım onların hafiflemesi için tornada iç kısmından 1 milimkadar aldır ve son olarak iridyum buji takacaksın bunları yaparsan serileşir ve son hızında 15 km artış olur

scooterman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 hs
    bence rolantiyi yükselt biraz.ben 150cc scooter motoruma öyle yaptım çok iyi kaçıyo.azcık fazla yakıyo ama çok değil km başına 80 ile 100 ykr arası bişey yakıyo alet.yapabileceğin en basit şey budur.
    UNUTMA OYUN BİTİNCE VEZİR VE PİYON AYNI KUTUYA KONUR:bounce:

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Alıntı zed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj yanağını 1 milimin 10da 2si kadar aldır be yanak arkasında bulunan 6 adet burç olması lazım onların hafiflemesi için tornada iç kısmından 1 milimkadar aldır ve son olarak iridyum buji takacaksın bunları yaparsan serileşir ve son hızında 15 km artış olur
    sen yaptınmı bu dediklerini

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu çim motorları gidiyorsa daha ne istiyorsun gittiğine dua et hız neymiş

tuncy09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence zorlamanin alemi yok...O aletlerin bunye hiz yapmaya hiç mi hiç müsait degil bence. Stabilite sorunlari var bi kere ...Dagilir magilir mazallah.

Ben de bir cin mali olan ARORA'nin 150lik scooteri ile basladim...Ne kdr dogru gosterdigini bilmedigim ibresinde 100-110 gibi süratleri gördüm...Yine ne kadar dogrudur bilemem, goturdugum servisteki usta 130 fln gormus...
    Hos benimkisi de pek 70'lik dede gibi de degildir...hala bende park halinde duruyor Gayet ataktir kendi çapında tabii...

Yine de uzun lafin kisasi fazlasini zorlamanin alemi yok. Zaten motor kullandigin icin trafik oldugunda en kral arabadan daha cabuk variyorsun istedigin yere.

Ama illa da "hiz, tork, beygirrrr, uçmaliyim" diyorsan o zmn para biriktirmeye baslamak icin tam zamanidir. Yap bi racing kendine...En beygirleri benzine susamişindan şöööyle 168 Hp bir R1 mesela (yanlis hatirlamiyorsam deger buydu)...O zaman da demeyesin "Bunu yavaslatmanin bir yolu yok mudur arkadaslar!!!" diye

Unutmamak lazim: Hiç gitmemektense geç gitmek daha iyidir.
    [B]Dance[/B] first [B]think[/B] later...It's the natural order...:wiinkk:

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Alıntı tuncy09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence zorlamanin alemi yok...O aletlerin bunye hiz yapmaya hiç mi hiç müsait degil bence. Stabilite sorunlari var bi kere ...Dagilir magilir mazallah.

Ben de bir cin mali olan ARORA'nin 150lik scooteri ile basladim...Ne kdr dogru gosterdigini bilmedigim ibresinde 100-110 gibi süratleri gördüm...Yine ne kadar dogrudur bilemem, goturdugum servisteki usta 130 fln gormus...
    Hos benimkisi de pek 70'lik dede gibi de degildir...hala bende park halinde duruyor Gayet ataktir kendi çapında tabii...

Yine de uzun lafin kisasi fazlasini zorlamanin alemi yok. Zaten motor kullandigin icin trafik oldugunda en kral arabadan daha cabuk variyorsun istedigin yere.

Ama illa da "hiz, tork, beygirrrr, uçmaliyim" diyorsan o zmn para biriktirmeye baslamak icin tam zamanidir. Yap bi racing kendine...En beygirleri benzine susamişindan şöööyle 168 Hp bir R1 mesela (yanlis hatirlamiyorsam deger buydu)...O zaman da demeyesin "Bunu yavaslatmanin bir yolu yok mudur arkadaslar!!!" diye

Unutmamak lazim: Hiç gitmemektense geç gitmek daha iyidir.
    zuahahaha abi sen cok yasa emi koptum walla burda
    Metehan Akçakaya B rh(+)

1. si drag arabalarında kullanılan etanol lü yakıttan bul...doldur depoya.depodaki benzin bittiğinde motor da bitmiş olur piston eliinde gezersin.hız yapma gibi bi derdin kalmaz.
    2.NOS taktır.bu sefer depondaki benzin bitmeden motor bitmiş olur yine piston elinde gezersin.ama bi depo benzin karda olursun...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çoook uğraşırsın daha çook 150 yapmasını mı istiyorsun acaba
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yaptınmı bu dediklerini
    bende daha önce 2 zamanlı runner vardı onda yaptım gerçekten çok farkettiriyor benim motor 160yaptı yani ibreyi gördü çin malı bi motorda denedik onunda 15 km arttı hızı ve seriliğide arttı. runnerde herhangi bi arızıza açmadı ama çin malında açarmı açmazmı bilemem gerçi hiç bişey yapmasanda çin malı arıza açıyor

şimdiki mororumda da yapıcam ama 5000km geldiğinde şu an 2000binde ve servisi yapıyor bu dediklerimi

CaDDe_BoSTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp
    ya arkadasım bırak bın motoruna oyle cın malı bu ne zaman ne yapacagı bellı olmaz.al bı runner 200 yoluna devam et ;)

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    piston buyut, gömlegi buyuttur ve ona 200 luk pıston koydur burada arkadaslar yapıyor. bayagı fark edıyor ama yakıtda artıyor tabi.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    o motor a masraf yapıcağına git 2 zamanlı runner al gör 150km yi her türlüde oynarsın motor la arora ya masraf yapmaya değmez

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Motorla uçağa bin, 800km/s yapabiliyormuşsun. Eskiden Konkort'la (uçak olan) ses hızının iki katına bile çıkılıyordu.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

Konu ile ilgili link..!!!

http://www.motosiklet.net/forum/show...ooter+modifiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler