Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Torro Lx100 Egzozdan yağ damlatıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Hocalarım merhaba. Elimde başlıkta belirtildiği gibi Motoran Torro LX100 cub motosiklet var. Motosiklette ayak marşı ile çalıştırmaya çalıştığımda egzozdan yağ damlatıyor ve çalışmıyor. Her ayak vuruşumda püskürüyormuş gibi . Devam edersem devam ediyor durmuyor. Basmadığımda duruyor ve hafiften damlıyor. Karbüratörun olduğu taraftan içeri karbüratör gaz iğnesi o parça ile beraber düşmüştü çıkarttım fakat bir kaç kere ayak marşı basmıştım . Artı olarak manifoldun kenarında bir boru var ucunda ki vidayı atıyor .Motora zarar vermiş olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23" Hedef M696
    Egzozdan değilde egzoz subap kapağından damlatıyor olabilir mi?
    hasanhg01 bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Egzoz çıkışından yağ mı damlatıyor :D karbüratör den düşen o parça silindire gitmiş olabilir , yav şu sitede ne ilginç arızalar okuyorum vallahi beyin jimnastiği yapıyorum sayenizde , neyse geçmiş olsun egzozdan yağ geliyorsa bujide berbat durumdadır ama inslh pistonda hasar yoktur..

Hocam o parçayı çıkardım. Egzozun çıkışı dediğim yer motora bağlanan yer yanlışlık olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Kapak tam oturmuyor hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)