Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antifriz sıvısı hava almış mıdır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhaba ilk konumu açıyorum , yeni motosiklet aldım ilk motosikletim o yüzden pek bişey bilmiyorum dün sürerken fan açmıştı biraz endişelendim Google da araştırdım normal bişeymiş ama ben bu konularda biraz endişeli olduğum için motosikletimin şikayet var sitesindekini yorumlarını okurken sıfır aldığı motoruna antifriz sıvısı koyulmadığını söyleyen birini gördüm ben de radyötörün sıvı kapağını açıp baktım çok da bişey anladığım söylenemez ama önemli olan o değil kapağı tekrar kapattım ve Google da bakarken bu seferde antifirizin kapağını açıp kapatınca hava alabileceğini gördüm ve buna da endişelendim :d sizce hava almış mıdır ona göre birine göstereceğim ya da yapabileceğim bişeyse ben yapacağım şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bence acilen psikiyatriye git.. Boş ver motoru.. Paranoyaklık ilerlerse daha büyük sorunlara yol açar...
    Boş ver.. Hararet yapsın yansın.. Sana bir şey olmasın..

Aslında çok haklısın gerçekten paronoyağım bu ne ki daha neleri neleri kafama takmadım ama şimdi bunu düşünmekten uyuyamıyıcam biri çıkıp kolpadan , bişey olmaz dese bile içim ferahlayacak :D

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Radyatör kapağından sisteme hava girmesi için dışarı sıvı çıkmış olması gerekir , kapağı açtığında yere su aktıysa ve tahminen yarım su bardağından fazlaysa hava yapabilir , su akmadıysa yapman gereken başka birşey var yukarıda alp_tunay yazmış :D

Teşekkürler tam aradığım yorum artık rahat uyuyabilirim ne diyorlardı sizde “tekerine taş değmesin” :D iyi akşamlar

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Emrerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler tam aradığım yorum artık rahat uyuyabilirim ne diyorlardı sizde “tekerine taş değmesin” :D iyi akşamlar
    "Sizde" derken ? sende artık iki teker aleminin bir ferdisin kendini yabancı hissetme bizde yaz ;)
    espresso, iskampavya ve hasmet bunu beğendiler.

Teşekkür ederim tekrardan tekerine taş değmesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)