Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW F650GS TWİN FREN HİDROLİKLERİ DEĞİŞİMİ HK.

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Merhaba arkadaşlar, motorun fren hidroliklerini değiştirmek istiyorum, geçmişte birkaç yazıda okumuştum bazı bmw modellerinde abs beynindeki hidroliği ayrıca boşaltmak gerekiyormuş, biraz araştırdım benim modelde buna ihtiyaç var mı yoksa ön üst merkez ve arka hidrolik kutularındaki hidroliği boşalttığımda abs beyninin içindeki hidrolikte boşalıyor mu cevap bulamadım.. konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Merhaba , bahsettiğin sistem 2007 ye kadar üretilen R serilerinde vardı adı İntegral Abs , sorunlu bir üretimdi Bmw bundan vazgeçti F serisinde klasik şekilde kaliperden yağı boşaltıp üstten yenisini doldurabilirsiniz , sistemdeki havayı kaliperdeki 8 mm rekoru gevşetip çıkaracaksınız kolay gelsin..
    iskampavya ve mertowski bunu beğendiler.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , bahsettiğin sistem 2007 ye kadar üretilen R serilerinde vardı adı İntegral Abs , sorunlu bir üretimdi Bmw bundan vazgeçti F serisinde klasik şekilde kaliperden yağı boşaltıp üstten yenisini doldurabilirsiniz , sistemdeki havayı kaliperdeki 8 mm rekoru gevşetip çıkaracaksınız kolay gelsin..
    Tamamdır çok teşekkür ederim @Nikkfurie hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)