Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Orjinal parçalarının orjinal olduğunu neresinden anlarız (HONDA ACTİVA 100)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Merhaba arkadaşlar 2010 model Honda activa 100 var bende kafaya taktım parçaların hepsini orjinal yapmak istiyorum marş motoru debriyaj varyatör bunları alacağım ilk etapta İnternete bakıyorum fiyatlar değişkenlik gösteriyor 350 400 e de var 800 900 liraya da var bir tamirci ise 1500 liraya Kıbrıstan geldiğini söyledi ben anlayan arkadaşlar var mı neresinden belli oluyor orjinal olduğu parçaların

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    herhangi bir honda yetkili servisinden orijinal parçalarını alabilirsin.
    kullanılan malzeme kalitesinden kendini belli eder bunlar genellikle, bazılarını orijinalinden ayıramazsın bile.
    motor aksamlarını mümkün olduğunca orijinal kullanmakta fayda var. marş motoru orijinal olmasa da olabilir ama diğerleri olmalı gibi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Ürünün orijinal Honda paketinde gelmesine ve imkan varsa servisten almata özen gösterin, sizin motosikletten sökeceğiniz parçalar orijinalse onlarlada kıyas yapabilirsiniz (internetten alacaksanız). Marş motorunun kömürlerini değişip içindeki kiri iyi şekilde temizledikten sonra kolay kolay sorun yaşamazsınız, kendi motosikletimde marşa basarken ses yapma problemi vardı hem açıp kömürleri kontrol ettim ve temizledikten sonra tüm problemim çözülmüştü.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)