Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask camı vidası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nc 700 s
    Merhaba arkadaşlar Lazer marka vertigo model bir kaskım var camındaki yan vidalardan biri gevşemiş uzun yolda rüzgarda düstü pek çok yere baktım bulamıyorum.Belçikadaki üreticisine yazdım cevap yok Öğrendiğime göre iflas etmiş ve kapanmış bir vida nedeniyle kaskı kullanamayacağım.Herhangi bir çözüm öneriniz var mı?Diğer vidayı götürsem üç boyutlu yazıcılarda yaptırabilirmiyim daha önce böyle bir parça yaptıran oldu mu aranızda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-03 660
    Çizim programlarını kullanmayı bilen bir arkadaşın varsa, ona iki adet vida tasarlattırabilirsin aslında. Ve dediğin gibi 3D yazıcıda sert bir filament ile üretip kullanabilirsin. Daha pratik bir yol bence yok. Eğer vidalar görseldeki gibiyse ve diğeri duruyorsa, kumpas yardımıyla ölçü alarak çizimini yapmak oldukça basit.

espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim rpover be firması ile görüştüm sadece kırmızı rengi mevcutmuş.Kargosu ile çok pahalıya geliyor.thingiverse sitesindeki çizimi indirip üç boyutlu yazıcı ile yaptırabilirsem iyi olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

thingiverse sitesi çizimi indirmeye müsade vermiyor.Üç boyutlu yazıcı işlerinden anlayan birini bulmam lazım.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-03 660
    Alıntı torlakkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim rpover be firması ile görüştüm sadece kırmızı rengi mevcutmuş.Kargosu ile çok pahalıya geliyor.thingiverse sitesindeki çizimi indirip üç boyutlu yazıcı ile yaptırabilirsem iyi olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

thingiverse sitesi çizimi indirmeye müsade vermiyor.Üç boyutlu yazıcı işlerinden anlayan birini bulmam lazım.
    Download All Files butonuna tıklayıp bekleyince iniyor. Eğer inmiyorsa başka bir tarayıcıdan dene hocam. Yine olmazsa ben upload edip link koyarım senin için.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Başka tarayıcıdan deneyince indirebildim çok teşekkür ederim.Baskı için bir yer buldum 100 tl ye iki vidayı yapacaklar
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    İstanbul başakşehirdeyim. Gri yada beyaz renk uyarsa ücret istemem. Ama gelip alman lazım. Bu renkler PLA. ABS istersen sadece siyah var. Onun baskısı çok meşakkatli. Parça ufaksa onu da yaparım.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Çok teşekkür ederim sağolun var olun. İstanbul'da yaşıyorum ancak şu anda İzmir'deyim.İzmir'de bir firma ile anlastım parasını gönderdim.Yarın alacağım.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-03 660
    Çok teşekkür ederim sağolun var olun. İstanbul'da yaşıyorum ancak şu anda İzmir'deyim.İzmir'de bir firma ile anlastım parasını gönderdim.Yarın alacağım.
    Üretilen ürünlerin görselini paylaşıp, sonucu da yazarsanız konu amacına ulaşmış olup ihtiyacı olana yol gösterecektir. İyi sürüşler.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ne kadar yardımlaşma dolu örnek bir post olmuş.

Forum ölmüş yalnızca goygoy yapıyorlar diyenlere goygoy yapanlardan biri olarak bakın işte güzel yardımlaşma postları da var bizim goygoyumuza da çok kızma diye buraya not düşeyim.
    tommygun, Cyan, maximusti, ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar yardımlaşma dolu örnek bir post olmuş.

Forum ölmüş yalnızca goygoy yapıyorlar diyenlere goygoy yapanlardan biri olarak bakın işte güzel yardımlaşma postları da var bizim goygoyumuza da çok kızma diye buraya not düşeyim.
    Kask camından konuyu köfte yemeye çeviremediğimiz için grup içi grubumuzda performans düşüklüğü hissediyorum.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask camından konuyu köfte yemeye çeviremediğimiz için grup içi grubumuzda performans düşüklüğü hissediyorum.
    Kim demiş çeviremedik diye. Buyurun, afiyet olsun.

espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Merhaba arkadaşlar kask camı vidaları üç boyutlu yazıcıda üretildi gayet başarılı bir sonuç elde ettim.Bulunamayan parçalar için harika bir çözüm.Özellikle bu forumdaki paylaşımlar sayesinde çözüme ulaştım.Vakit ayıran bilgi paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
    Cyan, espresso ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Faydamız dokundu ise ne âlâ. Böyle geri bildirim vermek de çok zarif bir davranış. Keşke herkes böyle yapsa.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc 700 s
    https://hizliresim.com/rpevjkz

https://hizliresim.com/mtvunh6

https://hizliresim.com/71qp5bx
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Linkleri düzelteyim:

torlakkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-03 660
    Mis gibi olmuş işte. Keyifli sürüşler hocam.
    torlakkemal ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)