Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsar sorun ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Kolay gelsin herkese 2020 model 1200km ns200 var motor 130km hız sonra başlıyor dans etmeye yolda geziniyor.Sanki sağdan soldan rüzgar vuruyor gibi yıkacak kadar gidon sallanıyor.Lastik basınçlar baktım tamam gidon boşluğunu aldım oda tamam sorun geçmedi servis lastiklerden yapıyor değiştir düzelir dedi başına böyle bi sorun gelen varmı alternatif çözüm nedir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rodajı yeni bitmiş zorlama bence motoru. ns200 zaten cok rüzgar alan bir motor, 130 ve fazlası da yapılması cok sağlıklı değil.

benimde oluyor öyle , ama hızlı gitmediğim için umursamadım

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Ben sürat yapan biri değilim hız sevmem sadece arada deneme amaçlı çıkıyorum o hızlara 130 sonra böyle yapması can sıkıyor 2015 model kullandim ondan böyle bi sorun yok rüzgardan kaynaklı değil yani

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    büyük ihtimal üzerindeki lastiklerden kaynaklı sök takda çok fark etmez.lastiklerin eğer öyleyse fabrikasyon hatalı olduğunu belgeleyip yenisini isteme hakkın olabilir.yada hiç uğraşma zaten cst çöp lastikler yeni bir set al derim.ben valla 156 yaptım çoğu kez hiçte bir sorun yaşamadım.ilk vitesli motorun son hızı unutulmaz

Motosikleti
    Mondial 150MG
    🙂 teşekkürler hız meraklısı degilim Karadeniz turu yapacağım kısmetse sorun yaşamamak adına çözmek istedim bu sıkıntıyı kesin lastik oldugunu bilsem alacağım ama korkuyorum lastikten sonrada yaparsa diye

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    90-95 km hızda da yapıyor mu?
    Yapmıyorsa devam et, o hızları geçmemeye çalış...

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    pulsarla 130 falan sıkıntı zaten. 110 u geçmemeye çalış. lastiklerdendir muhtemelen. rosso 2yi yapıştır o zaman seyret. ön cam taktıysan ya da arka çanta varsa ondan da kafa sallar. ama dediğin şeylere baktıysan, çanta cam vs de yoksa lastik kalıyor geriye bitek. ki lastiği zaten değiştir iyi lastik balda kaymak, kebapta acı, rakıda buz gibidir. şifadır şifa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)