Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Falcon Debriyaj sorunum var

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim konuya gelecek olursak motosikletim 1.vitese atıp debriyaja basınca tekerlek kitleniyor,çok az kımıldıyor daha sonra çalıştırıp gaza basınca ayak marşı kafayı yiyor ileri geri çıldırıyor 2'de kalkınca sorun yok diğer viteslerdede sorun yok.Motoru kullanmıyorum sorunum nedir çok masraf çıkar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı alperozkan17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim konuya gelecek olursak motosikletim 1.vitese atıp debriyaja basınca tekerlek kitleniyor,çok az kımıldıyor daha sonra çalıştırıp gaza basınca ayak marşı kafayı yiyor ileri geri çıldırıyor 2'de kalkınca sorun yok diğer viteslerdede sorun yok.Motoru kullanmıyorum sorunum nedir çok masraf çıkar mı?
    Konuyu daha farklı anlatabilirmisin çünkü debriyaja basınca tekerlek nasıl kitleyecek modeli ve markası nedir?

Falcon attack 100 şuan 150cc çalışmazken 1.vitese atıp debriyaja basıp itmeye çalışıyorum kımıldamıyor 2 ye atıp aynısını yapınca düzeliyor yani 1.viteste debriyaj görevini görmüyor

Motosikleti
    Jawa 250+LEDOW 250
    motoru açmak lazım 1.vitesin hilalinde sıkıntı olabilir öyle binme şanzımanı dağıtabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)