Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooterıma kayış bulamıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

küçükken bi scooter almıştım. kayışı kopmuş ve garanti kapsamında yenisini vermişlerdi. ama yine koptu garantiside bitti ve 1 yıldır kayış bulamıyorum ben binemem biraz küçük gelir ama kardeşime göre iyi olur. saatte 20km/s hız yapabiliyordu. çok güzeldi yaw.

bana yardımcı olurmusunuz.

işte scooterım:
    tam olarak böle deilde. hemen hemen aynısı.

arkadaşlar. hani hiç cevap yok. ama yinede okumuşsunuz. galiba bilgi yok.

ya bu scooter bayilerini tanıyanlar varsa bilgi alabilirlermi. ben internetten sipariş verip almışsım. Osmaniye de bayiside yok napacam bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadın çorabı kullan

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Elinde kopan kayışın numarası yada kopmuş hali varsa oto parçacıları yada sadece kayış satan yerlerden buna göre birşey uydurabilirsin.

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş istanbulda yaşıyosan karaköyde kesin bulursun

ya kayışın kopmuş hali var ken Osmaniye de sormadığım yer kalmadı. Adana ya sordurttum oradada yokmuş. en sonunda babamın parça rulman aldığı izmirli pazarlamacı abiye verdik soruştursun diye . o da bulamadığı gibi kayışıda kaybetmiş. napacamı bilmiyorum gitti gül gibi scooter..

kayış bende var

merhaba bu bir mucize diyebilirsin abicim çünkü kayış bende var ben ığdırda micro genius elektikli scooterların teknik serviscisiydim bizde var 20 ytl ye satıyruz ama sana 15 olur bire numaramı ara ben sana tarif edeyim yaa isteresen sen bize scooteri gönder biz sana takalım işte numaram haaa birde istanbulda da bir mağazamız var işte istanbuldaki adresin telefonu:02126592673 ve benim cep telefon numaram:05454199260 ve msn:christie_eddy@hotmail.com......k6582s@hotmail. com......oldu kip iyi günler.......haaa bendeki 20 liralık kayış orjinal ve içinden metal geçirilmiş. koğmama garantisi veriyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler