Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

scooter için performans eksoz

Motovento
    REKLAM ALANI
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Olsa bile ses için değil performans için oluyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gy6 perfonmance egsozlar war ama nası alcan onu bılmıom hemde krlı kardesım www.scootertronıc.com bak bu sıteey

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    nolur yapmayın arkadaşlar.bizim mahallede küfür ediolar arkadan.ben savunmak zorunda kalıyorum.vitesli motorlar tamam ama scooterde hoş olmuyo
    Orgazma Dudak Büktürür

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bunlarda okadar ses çıkmıyor ses için değil nu sadece performansYoksa bizde burda küfür ediyoruz adam takmış ybrye kesiciye sokturuyor ne anladım bundan
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Artık Yok...
    perfromans güç hp sürat Farklı bir şey

Ses (gereksiz gürültü) Egzos patlatmak falan filan bu farklı bir şey..

eyer yapıcağınız performans güce yönelikse illa ses almak zorunda değilsiniz kaliteli bri egzoscunun elinde %15 lere yakın orjinalliğini bile fazla bozmadan çok kaliteli bri performans alabilirsiniz

eyer yapmak isteidğiniz bop bop milleitn kafasını şişirip hava attığınızı sanıp tam aksine arkadan küfür yemekse zaten onun için bir şey yapmanıza gerek yok alın bir çin işi performans diye satılan egzosardan taktırın gitsin..

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşlar bir çoğumuz performans egzoz ile abart egzoz u karıştırıyor performans egzoz(kaliteli ise) yakıtı düşürür gücü arttırır çekişi arttırır ne biliyim faydası çoktur ama siz 15 tl lik bi krom kafa alıp 5 tl ye onu kaynattırıp egzoz u açtımaya performans egzozu diyosanız o egzoz bile değildir sadice motor son hızında ufak bi artış(5 km kadar) olur o kadar ama rampalarda kalkış yapamazsın kesinlikle rampada çekişin düşer rampa aşşağı motor akar diger motor freni diye bişey kalmaz vs. vs. bissürü kötü yanı vardır uzun bi yazı oldu ama inş. açıklayıcı olmuştur
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir çoğumuz performans egzoz ile abart egzoz u karıştırıyor performans egzoz(kaliteli ise) yakıtı düşürür gücü arttırır çekişi arttırır ne biliyim faydası çoktur ama siz 15 tl lik bi krom kafa alıp 5 tl ye onu kaynattırıp egzoz u açtımaya performans egzozu diyosanız o egzoz bile değildir sadice motor son hızında ufak bi artış(5 km kadar) olur o kadar ama rampalarda kalkış yapamazsın kesinlikle rampada çekişin düşer rampa aşşağı motor akar diger motor freni diye bişey kalmaz vs. vs. bissürü kötü yanı vardır uzun bi yazı oldu ama inş. açıklayıcı olmuştur
    doğru lafa ne denir.. bravo

gerçek bir performans egzos uygulaması kaliteli bir şey performansıda artırır yakışıda azaltır

ama o çat pat egzos abarth egzos bir sürü isimleri var o tip şeylerin performansla bir alakası yok vericeği performansda performans bile sayılmaz..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Kac yıllık konuyu hortlatmışsınız haaa
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    mobilet
    nasıl egzoz bu yaa

Motosikleti
    gomoto ecocıty 2006
    benimde gomoto ecocıty 125 lik bir motorum var abart taktırmak istiyorum ben pendikte oturuorum bana yakın yerlerde kaliteli önerre bileceginiz eksozlar varmı ?

Motosikleti
    LEDOW CXM 250 classic
    Ya Kardeşim kime ne ? ister araba egzozu takar gezer insanlar isterse tır egzozu zevkler ve renkler tartışılmaz ..! öyle değil mi _?
    şuan kullandığım motordan (150 zat) önce gri renk 150 zatımda tiger egzoz vardı sesi performansıda çok iyiydi hiçte küfür yediğimi düşünmedim çünkü patlatmıyordum sadece gazı verip gidiyordum bu kadar eski kafalı olmayalım artık

150 zatıma uygun performans egzozu arıyorum ilgililerin önemle ulaşmasını rica ederim

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    benim sccoter ın uzerınde kendınden salyangoz egsoz lu geldı ınternetten bı bakın salyangoz egsoz dıye
    servısıne sordum yenısı 260tl dedı
    sesı oldukca az cıkıyor soyleyeyım ama hem yakıt hemde performans acısından oldukca ıyı

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    http://www.sahibinden.com/her_marka_...XQQdisplayitem ARAYIN YARDIMCI OLUYUM ARKDAŞLAR ADIM EREN 0555 538 06 55 ARABA MOTOR EKSOZU FARKETMEZ

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler