Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fz8 Zincir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125
    Merhabalar
    Motorla viteste iken sehir icinde normal hizda giderken 20 le felan debriyaj sıkılıyken gaz verince alt taraftan tıkırtı sesi geliyo ard arda yapinca yok ama gazı tokatlayinca tak tak diye sanki zincir vuruyor bostayken yine yok veya vitese attım devriyaj sıktım gaz verince yine yok sadece hareket halindeyken gazı ufak ufak tokatlarken tak tak yapiyo
    Onerileriniz nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Yuksek hizlarda 50 60 lara cikarken aynisini deniyorum yapmiyor dusuk hizda deneyince yapiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çavuşu çok tokatlıyon ondan..

Motosikleti
    Cbr 125
    Yardimci olacaklar yazsin

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Normal, makine döngüsünden şazımana aktarımdaki dişli boşluğu her motorda var.Motoru çalıştırmadan vitese tak elinle arka lastiği ileri geri yap lak lak boşluk sesi gelir bu sesle o ses aynıysa normal, değilse debriyaj tasında boşuk olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    zincir için makinayı sehpaya al, boş viteste arka tekeri elinle döndür. Eğer belli yerlerde takılma varsa zincir bitmiştir, dişli setiyle beraber değiştirmende fayda var.

diğer konuda yamahaların genelinde egzantirik sesli çalışıyor. Genelde ısınınca daha çok ses olur farklı bi fz8le karşılaştırmakta fayda var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)