Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter motor upgrade

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar yeni scooter aldim daha onceki motorum 600 olunca biraz canlandirmak istedim aliexpreste bu urunu buldum ama bizim motorlar gy6 motor olarak mi geciyor mondial 151rs sizce olur mu ne kadar fark olur ne kadar saglikli olur aceba orjinal piston 57.5 mm bu urunde 63mm bu yuksek tork demek mantikli gelior ama ustalarinda fikrini almak istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu ürün dediğiniz nedir ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://tr.aliexpress.com/item/Cylinder-and-Head-63mm-Alloy-Big-Bore-Kit-for-GY6-150cc-200cc-Scooters-A14-Cam-14/32810132143.html?spm=2114.49010108.12.18.S4WPje

kusura bakmayın lınkı unutmusum

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    herhalde bu konuda en bilgili benimdir zira scooter modifiye olayında işin bokunu çıkarmıştım bir dönem her ne kadar o dönem sitede paylaşmamış olsam da ronny s150 (gy6 57mm vidalıdır 151rs ile aynı) e yapılabilecek maks modifiye yaparak 160 km top speed ve kalkışta cbr 250 ile kafa kafaya gidecek moda getirmiştim ama emin ol scooterdan çok daha pahalıya gelmişti sadece parçalar çok rahat 2,5 katı tuttu ki o zaman kur böyle de değildi 2,90 dı dolar o yüzden hiiç girme bu işe

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

ek olarak eğer illa yapıcağım diyorsan ttmrc marka yada taida almanı tavsiye ederim ikiside taiwan ve drag yarışı için malzemem yapan sağlam markalar senin linkteki piston çok kısa sürede cortlar demedi deme

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardesım bıraz lınk ıle desteklersen sevınırım ben hep araba motoru modıfıyesıyle ılgılendıgım ıcın bıraz uzak kaldıgım konular bende gorerek arastıormaya baslarım ırtıbatıda koparmayız artık ıns
    berk_cglr bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    2013 de aldığım için o parçaların linki şuan iptal haliyle ama bir ara işine yarabilecek şeylere bakar yollamaya çalışırım

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    kymco agility 125 için 2-3 seçenek denedi bir arkadaşım stabil kullanılabilecek bir sonuç alamadı, hatta o motoru trafikten çekti, toplamadı bile tamircide yatıyor, ettiği masraf da cabası. eğer güç / ağırlık oranı daha yüksek bir scooter alırsan çok daha masrafsız ve sorunsuz olur bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)