Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

marş motoru iürkünç ses

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar bende 150 llik bi scoter var,motoru çalıştırmak için marş yaptığımda,ççaaatttt diye bi ses geliyo bu sesin ne olduhu hakkında bilgisi olan varmı,yada başına gelen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Marş selenoid'i veya ilk hareket dişlisi veya Marş motorunun dişlisi bozulmuş !
    Ayak marşından çalıştırıp motorunuzun Garanti belgesi ve Ruhsatıyla birlikte
    Servise gitmenizi tavsiye ederim !

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı
    Marş selenoid'i veya ilk hareket dişlisi veya Marş motorunun dişlisi bozulmuş !
    Ayak marşından çalıştırıp motorunuzun Garanti belgesi ve Ruhsatıyla birlikte
    Servise gitmenizi tavsiye ederim !
    katiliyorum mars motorunun dislisi gidik...ayakla calistir...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    dostum o dediğin ses benim motorda da geliyor ama hep yapmıyor arada bir seninkide böyleyse problem yok
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    O ses egzostan geliyo olmasın???Tam bi acıklama yaparsan daha iyi olur.Ne taraftan geliyo???

Alıntı maxx75 adlı üyeden alıntı
    O ses egzostan geliyo olmasın???Tam bi acıklama yaparsan daha iyi olur.Ne taraftan geliyo???
    Egzoz sağda ses soldan bi yerden geliyo gibi tam olarak bi açıklama nası yapabilirim ama bi daha anlatmaya çalışıyım,motoru çalıştırmak için elimle marş yapıp gaz verdiğimde eğer motor gazı yerde çalışırsa sorun yok herhangi bi ses gelmiyo ama gazı yemezde çalışmazsa çaatttt diye bi ses geliyo sanırım dediğiniz gibi sorun dişlilerden yinede fikirlerinizi bekliyorum

yzb bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ses geldiği halde motor çalışmıyorsa dişli gidik sesi duymak lazım sesli şikayetlerin genellikle duyulması lazımdır.Onun için sen Mengu 16 arkadaşımızın dediği gibi garanti kitapçığı ve servis yolu çok gelmiştir o sesden şikayetçi onlara.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler