Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz ses değişmesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorum mondial 125 mh drift tüplü egzoz mevcut.
    Normalde gaz verip bırakınca egzoz pat diye patlardı fakat şimdi nedense pıt pıt pıt diye patlıyor.Acaba bir sorun mu var da sesi böyle değişti...
    Uzun yol yaptım ve depoyu fulledim bunlar etkiler mi ?
    Şimdiden Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Sorunuz dışında bir soruda ben sormak istiyorum müsadeniz ile, MH 125 Drift'ten memnun musunuz ? 2012 Model 6 binde görüntü olarak temiz bir tane buldum fiyatı 2,600 TL, bilgi paylaşım kısmında kötü bi yorum göremedim ama eminde olamadım :/ İstanbul'dayım motor balıkesir'de gitmeye değer mi?

Hava ayarına baktır

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Egsoz dagilmistir ici 2012 model 6 binde degildir motor gencse surucu yasli falanda belki gezmeye bilir ama 15 20 bin rahat vardir gencse sahibi bendede drift var genel olarak memnum 13 bin km deyim motor aksaminda sorun cikmadi eksoz sorunu var bu motorlarda patliyo eksoz kiriliyo icinden kaynak yaptirdim 2 kere kullaniyom ole

Motordan çok memnunum baktıracam ustaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Ustaya götürdüm hiçbirşeyi yok sıcaktan basınç falan birşey Dedi önemsizmiş yani

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    kısa aralıklarla sık ve pıtır pıtır şeklinde patlıyorsa hava ayarın kaçmıştır.

makbulu yüksek devirden kompresöre saldıktan sonra devir düşerken 1-2 sefer gür patlaması.

Sorun çözüldü beyler deponun altında bir yer çıkmış birşey manifoldu çıkmış onu takınca motorun sesi değişti düzeldi.Konu kilit.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)