Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Maxima 150 Arzası Lütfen Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    icmil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1972 İJE (RUS)
    Henüz bir yılını bile doldurmayan motoran maksima 150 motorum bazı zamanlarda normal şekilde giderken frene bastığımda stop ediyor. Bu durum rolanti de çalışırkende oluyor . trafikte kavşaklarda ve ışıklarda problem yaşıyorum. Öyle zamanlar oluyorki hem frene basıp hem de stop etmemesi için gaz vermek zorunda kalıyorum. Aynı zamanda benzin yakmasıda gözle görülür şekilde arttı. Tanıdığım bir motorcuya gösterdim. bana aşağıda resmini yüklediğim parçaların değişmesi gerektiğini söyledi bu parçaların ne olduğunu, ne işe yaradığını ve yaklaşık fiyatları hakkında biligi verebilirmisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Frene basınca stop ediyorsa hangi frense müşür kablolarına bir bak kablo sıyrılıp şasiye değiyorsa ondan yapabilir

Sigorta da atıyor mu

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frene basınca stop ediyorsa hangi frense müşür kablolarına bir bak kablo sıyrılıp şasiye değiyorsa ondan yapabilir

Sigorta da atıyor mu
    İlk ayet oku dedi, sende okudun ama illa kanun hükmünde yönetmeliklerle okuduğunu anla mı desinler

Adam diyor ki kırmızı ışıkta durunca, yani hareket etmeden beklemek istediğim zaman mecburen frene basıyorum. Motor stop etmesin, yani çalışmasını durdurmasın diye de gaz veriyorum diyor.

buradan çıkan sonuç frene basınca "şılak" diye motor stop etmiyor.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    Fotosunu attığın katalizör ve geri dönüşüm parçaları.Stop etmesi ile alakası olmaz o parçaların.Fiyatı ise 20 lira civarında.

icmil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1972 İJE (RUS)

mterayes.26

Çok teşekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Evet önceleri devamlı attırıyordu fakat daha sonra sabit sigorta taktılar artık atmıyor.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı icmil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Evet önceleri devamlı attırıyordu fakat daha sonra sabit sigorta taktılar artık atmıyor.

Katalizörle alakası olmaz sigorta atmaması daha kötü sigorta arttıran yeri bulmalısın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)