Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

performan varyatörü j costa !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    evet arkadaşlar bende mondial 125 znu scooter var bu varyatörü nereden alabilirim ve kaça maal olur bilginiz varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    belliki scooter camiasında yenisin veheveslisin, sana bir kaç tavsiyede bulunayım. j costa vebu tip performans tipi varyatörler senin 7-8hp scooterinde yakıtı arttırmaktan başka bir işe yaramaz, paran boşa gitmiş olur. uzak dur.

https://www.youtube.com/watch?v=3z8J6mRPlg0

21hp xmax da bile saniyeler ile ölçülüyor. 1km hız farkı var.

şimdi biri gelip performans için değil kalkış için derse gülerim çünkü bir yönden doğru sürtünme daha az ve uzun olduğu için devirli kalkıyor daha sessiz kalkıyor ama daha çok yakıyor..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belliki scooter camiasında yenisin veheveslisin, sana bir kaç tavsiyede bulunayım. j costa vebu tip performans tipi varyatörler senin 7-8hp scooterinde yakıtı arttırmaktan başka bir işe yaramaz, paran boşa gitmiş olur. uzak dur.

https://www.youtube.com/watch?v=3z8J6mRPlg0

21hp xmax da bile saniyeler ile ölçülüyor. 1km hız farkı var.

şimdi biri gelip performans için değil kalkış için derse gülerim çünkü bir yönden doğru sürtünme daha az ve uzun olduğu için devirli kalkıyor daha sessiz kalkıyor ama daha çok yakıyor..
    ben esasında titreşim için düşünmüştüm ama doğru sanırım benim makina 8 beygir ve boşa masraf olucak ama kayışı bando alayım dimi daha iyi olur mu ?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı ilkhe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben esasında titreşim için düşünmüştüm ama doğru sanırım benim makina 8 beygir ve boşa masraf olucak ama kayışı bando alayım dimi daha iyi olur mu ?
    şu an için gerek yok, üzerinde ki kayış 10k sonra eskimiye başlar zaten o zaman alırsın dostum.
    ilkhe bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an için gerek yok, üzerinde ki kayış 10k sonra eskimiye başlar zaten o zaman alırsın dostum.
    ilginizden dolayı teşekkür ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)