Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aydınlatma ışıkları falan hiç biri çalışmıyor ama sellektör çalışıyor (videolu arıza)

Motovento
    REKLAM ALANI

far, park, led stop, led gösterge ışığı falan hiç biri çalışmıyor, ama videoda da gösterdiğim gibi boş vites ışığı sellektör gibi şeyler çalışıyor bu neden olabilir, sürerken ara sıra gidip geldiği oluyor ama ama öyle sarsılmayla falan değil kafasına göre tamamen

videoyu unutmadan ;
    https://www.youtube.com/watch?v=y_RnY0I2D3M

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

şu videoda daha uzun anlattım;
    https://www.youtube.com/watch?v=LgSi7QymfSg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Hocam videoyu izleyemedim fakat komutatör arızası olabilir. Başıma gelmişti benimde. Farları açıp kapatan düğmenin olduğu kumanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Hocam videoyu açabildim benimde motorum tvs Apache. Benimde başıma gelmişti. Sağdaki kumanda değişecek. Sorun düzelecek.

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam videoyu izleyemedim fakat komutatör arızası olabilir. Başıma gelmişti benimde. Farları açıp kapatan düğmenin olduğu kumanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Hocam videoyu açabildim benimde motorum tvs Apache. Benimde başıma gelmişti. Sağdaki kumanda değişecek. Sorun düzelecek.
    bakın hiç bu aklıma gelmemişti :D, peki bütün sistemin gitmesini kontrole bağlasak onu değiştirsek halletsek ama diğer konumda arka stop yavaş yanma problemi var onu nasıl yaparız
    insta: veli_montana_

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Kumandayı değiştir. Far park stop yanma sorunu düzelir. Belki de fren müşüründe oksitlenme vardır

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kumandayı değiştir. Far park stop yanma sorunu düzelir. Belki de fren müşüründe oksitlenme vardır
    bende gittim bugün motorcuya kumandada sorun var sanırım dedim kumandayı söktü baktı bişey yok gibi dedi sonra kafayı söktü oradaki bağlantılarda bir temasssızlık varmış
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)