Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gidonu cevirip kilidini kirmislar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar,

Park halindeki Honda Spacy Alpha'min gidonunu cevirmisler. Geldigimde Teker baska gidon baska yere bakiyordu. Buyuk olasilikla calmak icin degil de, motorun yerini degistirmek icin mahalledekiler yapti.

Kaldirima dayayarak biraz duzelttim ama sonra da farkettim ki, direksiyon kilidi yarisina kadar gevsemis. Tam tutmuyor.

Needir bunun tamiri? Servise mi goturmek lazim? Pahali bir sey mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

etrafta kamera falan varsa, motorunuza izinsiz dokunan şahsa dava açın.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    güzel bir öneri ...

Buradaki zevzeklerle takismak istemiyorum. Surekli tavla oynayan esnaf arabasini park etmek isteyen birine yardimci olacagiz derken yapmistir eminim. Benim tek derdim su haliyle kullanmak guvenli mi, yoksa servise gotureyim mi? Lastigi kaldirima dayayip gidonu ittirerek yonunu duzelttim ama simdi basima daha buyuk is acmiyim.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Öyle kullanmak tehlikeli olur,direksiyonu ön maşaya bağlayan milde civata olmalı büyük olasılık yamulmuş yada kırılmış olabilir
    Yola çıktığınızda motor direksiyondan farklı bir yöne giderse tehlike !

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Gunah gecesi cocuklari, artik zigotlar, insan musvetteleri! Ne isterler g.t kadar motosikletten...

Binmeyin oyle. Nacizhane tavsiyem tamire bile binerek goturmeyin. Cok gecmis olsun
    MotorKafa bunu beğendi.

esnaf bile olsa park halindeki motora dokunamaz, o yollar babalarının malı değil, bi dükkanın var diye önününde sahibi değilsin, ancak efendilik çerçevesinde iş yerinin görünürlüğünü ve müşteri giriş çıkışını engellememek adına, park edilmeyebilir, ama sen kalkıp benim aracımı başka bir aracın parkı için elliyorsan, affetmem açıkcası öperim o esnafı. o zihniyete ayar oluyorum zaten. ödetirim, bir daha "BAŞKASININ MALINA" dokunmamayı öğrenir.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Düşününce sizin motoru çalmaya çalışma olasılığı daha yüksek
    Motorun direksiyon kilidi kırılmak istenmiş fakat onun yerine büyük olasılık direksiyon mili zarar görmüş,bunu görüncede bırakıp gitmişler
    Park yerini değiştiricem derken bu kadar kuvvet uygulacağını zannetmiyorum

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşününce sizin motoru çalmaya çalışma olasılığı daha yüksek
    Motorun direksiyon kilidi kırılmak istenmiş fakat onun yerine büyük olasılık direksiyon mili zarar görmüş,bunu görüncede bırakıp gitmişler
    Park yerini değiştiricem derken bu kadar kuvvet uygulacağını zannetmiyorum
    Haklı olabilirsiniz. Bundan sonra daha dikkatli parkedeyim. Bizim mahalle guvenli diye disk kilidi ve zincir olmasina ragmen takmiyordum.

Servise gosterdim. Gidon donduruldugunde yuvadan cikiyormus ve yerine oturtmasi cok kolaymis. Bir sikinti olmazmis. Gitmisken Michelin City Grip Winter taktirayim dedim ben de.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Gidonu çevirdiniz bari kilidi kırmasaydınız, hani gidonu çevirmemiş olsalar,,,, denilesi olay..
    biosferist bunu beğendi.

böyle bir şeye dava açılsa kaza diye belki hiç mahkeme bile olmaz, bence o şahısın arabasına aynı değerde zarar vermeyi bir düşünün

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonu çevirdiniz bari kilidi kırmasaydınız, hani gidonu çevirmemiş olsalar,,,, denilesi olay..
    Abi bende bunu yazmaya girmiştim vay be :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)