Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tel jant tubeless çevirme ve lastik tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Arkadaslar iki sorum olacak

motorum yamaha dragstar 650 classic malum motorum tel jantli henuz bu motorumla lastik konusunda hic yolda kalmadim ama ic lastik kullanmak istemiyorum tubeless yapmak istiyorum

Yabanci ve yerli forumlarda arastirdim ama yeterli bir cevap bulamadim tel janti nasil tubeless yapabilirim (ic lastiksiz) ozellikle belirtiyorumki tubeless yazan lastigi ic lastikle kullan bisi olmaz demeyin diye

İkinci sorum ise malum lastik fiyatlari lastiklerimi yenilemek istiyorum ama fiyatlar ciddi anlamda ucuk

Bilindik markalarin lastiklerini almaya kalksam 1100 lira ile 1400 lira arasi rakamalara cikiyor

Yabanci forumlardan arastirdigim kadari ile Kenda marka lastiklerin uygun fiyatli ve kullanisli oldugunu okudum
    Ulkemiz yollarinda bu lastikler nasildir bilgisi olan varmi
    2015 tarihli takimina 700 lira gibi bir fiyat istediler lastigin yumusakligi benim hosuma gitti ama yol tutusu nasildir yada dayanikligi nasildir bilmiyorum
    Yilda ortalama 20 bin km civari yol yapiyorum ve ben bir sofuoğlu degilim tapa gaz virajlara felan dalmiyorum 80 90 100 km hiz ile artcimla sehir ici ve disi karisik hemen hemen hergun yol yapiyorum tavsiye edermisiniz ?

Lastikler bunlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Tel jant mantık olarak dublex'e dönmez,janta bağlanan her telin yalıtımını sağlamak lazım

Motosikleti
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tel jant mantık olarak dublex'e dönmez,janta bağlanan her telin yalıtımını sağlamak lazım
    Jant ayarini guzelce yapip tel baslarinin bulundugu kanali bir nevi silikon tarzi bir solusyon ile kapliyorlarmis ne derece dogru yada ne derece islevsel bilmiyorum

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Zannetmiyorum,o teller sürekli çalışma halindeler kasisler,zıplamalar,çarpmalar havayı içeride tutmak zor
    Birde dublex'in jant yanaklarına oturma uyumuda var tabii
    Tek çözüm jant değişimi

Motosikleti
    Zannetmiyorum,o teller sürekli çalışma halindeler kasisler,zıplamalar,çarpmalar havayı içeride tutmak zor
    Birde dublex'in jant yanaklarına oturma uyumuda var tabii
    Tek çözüm jant değişimi
    Peki lastikler hakkinda bilgin varmi abi nasil bu lastikler mantiklimi sencede dragstarda yoksa şu bildigimiz markalarami yoneleyim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tellerin janta bağlandıkları kısma. Conta dedikleri silikon ile kaplıyorlar düzgünce. Oluyor. Ama ömrü ne olur bilinmez

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Çoğunun berbat dediği irc lastikleri senelerce kullandım ben hiç sorunda yaşamadım
    Bence önemli olan kullandığın malzemenin sınırlarını bilmek

Motosikleti
    Çoğunun berbat dediği irc lastikleri senelerce kullandım ben hiç sorunda yaşamadım
    Bence önemli olan kullandığın malzemenin sınırlarını bilmek
    haklısın aslında

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

sanırım kenda hakkında kimsenin bilgisi yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)