Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İyi Servis Dürüst Servis

Motovento
    REKLAM ALANI
    divingcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F
    Herkese selam...

Yaklaşık 8 yıldır motor kullanıyorum ayrıca Aliecek motorcuyuz, İstanbulda ve sakaryada ailem ve ben motor konusundaki dürüstlüğü ile her zaman çevremize örnek olmuşuzdur. (neyse kendimizi övdüten sonra konuya girelim )

Motorumu subap ayarları arka stopun değişmesi ve sgorta atması problemi olduğundan dolayı BMW den gerçekten çok iyi anlayan bir ustaya görürdüm aile dostudur kendisi. bıraktığımda bir kaç gün kalması gerekiyor demişti ben sıkıntıya girmesin die 1 hafta uyarmu dedim ii dedi, 1 hafta sonra aradığımda hala yapmadığını öğrenince canım sıkıldı, neyse 2 hafta çarşamba günü aradım perşembe veya cuma alacağımı söyledim cuma günü gittim, motoru alcam sağına soluna bakıyorum arka stop yapılmamış sigorta problemini çalıştırdığımda kornayı çaldım çalmadı kablosunu kontrol ederken tesadüfen buldum, motor çalışıyor fakar sesi felaket içime sinmedi açıkçası,40 ytl istedi hiç bir şey demeden verdim ve çıktım motor devamlı istop ediyordu acaba benzinmi derken benzinde aldım kafamda hep soru işareti var motor yattı acaba ondanmı biz adamı dürüst bir abimiz biliyoruz yaa köprüden anadolu yakasına geçerken yolda kaç kere istop etti vurdurarak alıştı yolda belli bir hızdakyen gerçekten tehlikeli oluyor, en son tanıdığım kadıköyde görevli iki yunus tan yardım istedim motor şimdi hasanpaşada saffet ustaya emanet inşallah üstesinden gelir ve hakkını alır, artık servislere güvenim pek kalmadı.

eğer forumları okuyan motorsiklet tamircisi arkadaşlar ve abilerim varsa bu konuda meslektaşlarının daha özverili ve dürüst olmalarını rica ediyorum....

sevgiler saygılar Kayhan YALÇIN
    Kaskım Takılı, Farım Açık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    benim ybr'mide c.tesi servise götürdüm duruşlarda gaza dokundugumda stop ediyordu ve subaplarından ses geliyordu. yap dedim.. Adam bir subap ayarı için 10 ytl birde buji için 7,5 ytl istedi neyse pazarlıgı 15 ytl'ye hallettik. yolda gideyim dedim 1km gittim gitmedim sübaplar şık şık ses devam edişyor eskisi kadar olmasada.. birde motor henüz 2400 km 'de serviz bujısını değiştirmiş..Laf büt servisim diyen ama adam akıllı servisliliğini yapmayan arkadaşlara gitsın. Ben motorumu aldıgımda motorum daha atik kalkışlarada problemsiz sübaplarında hiç ses yoktu..ben servisim diyen ve böyleliklede müşteriyi memnun etmek yerine memnuniyetsizlik veren bir para tuzağı haline gelmiş... ben şu an motorumu sırf servisim diyen kendini bilmez adamların yüzünden satma kararı aldım.. Ama yine ybr alacagım...bu sefer az çok bir şeyler ögrendim tamir konusunda ....garantiden çıkar deselerde bırak daha kötü edersin deselerde ben tamir ve bakım yapacagımm......DUYURULU SERVİSİM DİYEM ACEMİ VE SOYGUNCULARA...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ahh servis başıma ne işler açtı bir bilseniz
    okumak isteyen imzama baksın yeter
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Alıntı divingcenter adlı üyeden alıntı
    Herkese selam...

Yaklaşık 8 yıldır motor kullanıyorum ayrıca Aliecek motorcuyuz, İstanbulda ve sakaryada ailem ve ben motor konusundaki dürüstlüğü ile her zaman çevremize örnek olmuşuzdur. (neyse kendimizi övdüten sonra konuya girelim )

Motorumu subap ayarları arka stopun değişmesi ve sgorta atması problemi olduğundan dolayı BMW den gerçekten çok iyi anlayan bir ustaya görürdüm aile dostudur kendisi. bıraktığımda bir kaç gün kalması gerekiyor demişti ben sıkıntıya girmesin die 1 hafta uyarmu dedim ii dedi, 1 hafta sonra aradığımda hala yapmadığını öğrenince canım sıkıldı, neyse 2 hafta çarşamba günü aradım perşembe veya cuma alacağımı söyledim cuma günü gittim, motoru alcam sağına soluna bakıyorum arka stop yapılmamış sigorta problemini çalıştırdığımda kornayı çaldım çalmadı kablosunu kontrol ederken tesadüfen buldum, motor çalışıyor fakar sesi felaket içime sinmedi açıkçası,40 ytl istedi hiç bir şey demeden verdim ve çıktım motor devamlı istop ediyordu acaba benzinmi derken benzinde aldım kafamda hep soru işareti var motor yattı acaba ondanmı biz adamı dürüst bir abimiz biliyoruz yaa köprüden anadolu yakasına geçerken yolda kaç kere istop etti vurdurarak alıştı yolda belli bir hızdakyen gerçekten tehlikeli oluyor, en son tanıdığım kadıköyde görevli iki yunus tan yardım istedim motor şimdi hasanpaşada saffet ustaya emanet inşallah üstesinden gelir ve hakkını alır, artık servislere güvenim pek kalmadı.

eğer forumları okuyan motorsiklet tamircisi arkadaşlar ve abilerim varsa bu konuda meslektaşlarının daha özverili ve dürüst olmalarını rica ediyorum....

sevgiler saygılar Kayhan YALÇIN
    Walla hocam senin olayın Hatır İşi, gibime geliyor, benimde çok başıma geldi. Tanıdık bir ustaya gidince, şimdi bu eleman benim ahbabım çok işçilik yapıp uğraşsam hakkım olan parayı alamayacağım diye düşünerek işi ve işçiliği şişiriyor, birde az para alarak göze hoş görünüyorlar. En temizi ihç tanımadık birine yaptırmak ki ters bir durum olduğunda çata çat tartışabilesin.

İyi Seyirler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler