Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar eminimki yardımcı olursunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    DUDULALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 2006
    Honda Today'ım var, yaklaşık 500 km dir şu sorunu yaşıyorum. ışıklarda durduğum zaman, veya set tümsek ile karşılaşınca yavaşlamam gerektiği zaman motor rolantiye düşünce tekrar gaz verdiğim zaman tekliyor ve stop ediyor. Kaç araç sürücüsü ile tartıştım bilemezsiniz, ama adamlar haklı ışıklarda en öndeyim yeşil yanınca sap gibi kalıyorum orada, gidemiyorum, gitmiyor işte...

Servise gittim yapamadılar, daha doğrusu motor today olunca pek iplemediler, işte benzini falan değiştir dediler o, bu şu derken fayda etmedi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim Arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karburatörde bir sorun var motoru boğuyor tekleme o yüzden olur motor düşük devire gelince gelen benzin yakılamadığı için önce tekler sora boğulma yapar ...ilk fırsatta karburatörüne baktır..servise götür...eğer ilgilenmezlerse bana bir pm at servisin adını...ver kendi iletişim bilgilerini ver honda ya mail atalım ...gereken ilgiyi sağlarız merak etme muhtemelen sorun karburatörde
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

DUDULALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 2006
    yokmu arkadaşlar fikri, bilgisi olan. Hani okadar gına geldiki artık, kaç kere temmeleyesim, bayırdan atasım geldi,..

Teşekkür ederim, BBRR. Yani benim yapacağım en iyi şey servise götürmek, dediğin gibi eğer ilgilenmezlerse uyarırım, ve gerekli yerlere bildireceğimizi söylerim. İnşallah düzelir. Tekrar teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler