Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zongshen Zs200GY-A için Lastik

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    Selam arkadaşlar. Yaklaşık 1.5 aydır 200GY-A kullanıyorum. Şimdilik parasını hakeden bir makine olduğu kanısındayım. Ama keşke bi 300 YTL daha pahalı olsaydı da lastikleri paket lastiğinden daha iyi olsaydı.

Malum dişli lastikler ıslak zeminde riskli oluyo ama bunlar çok feci. Valla önğmdeki arabalara bakacağıma gözüm sürekli asfaltta. Aman biri tükürmüş falan olmasın die.

Ben şu endurolarda kullanılan lastiklerden ya da hepten cadde lastiklerinden almak istiyorum. Bu konuda araştırma yapmış ya da daha iyisi almış olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dunlop , Metzeler ve Pirelli'nin aynı ölçülerdeki
    asfalt tipi lastiklerini alıp taktırabilirsiniz .

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metzeler e bak derim ölçülerini al lastiğin aynı boy metzeler yol lastiği bak ...metzeler den sonra 2. tercih olarak dunlop olabilir
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    AS 150 T
    sağolun arkadaşlar. yarın araştırmalara başlayacağım. makine aşağıda olsa hemen gidip bakacam ölçülere ama yağmur nedeniyle arkadaşın garaja bıraktık.

bi radyoaktif yağmur geyiğidir gidiyo. hayırlısı olsun...
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

İnsan_SARRAFI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEKLEMEDE

selam

cengiz kardes motorun hayırlı ola

Motosikleti
    AS 150 T
    eywallah aabi. ayağımızı yerden kestik çok şükür
    ZS200GY-A Mavi

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    benım transalp e yedek bi lastik aldım turing MİTAS marka 10 üzerinden 10 emın ol pahalı lastikleri aratmıyor fiyatıda orta fiyatlarda
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

dirt_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Merhaba. Arkadaşım aynı motordan bende de var ve yaklaşık 1 hafta önce Bridgestone ön arka çok uygun fiyata lastik buldum (140 YTL). Motorun lastik ölçüleri ön 2.75-21/225kPa ve arka 4.10-18/225kPa. Bence Bridgestone un bu ölçülerde lastiklerini bir araştır. Asvaltta olsun arazide olsun ben çok memnun kaldım bu lastiklerden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler