Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORAN 125 LİK MOTORUMDA YUKSEK DEVIRDE TEKLEME ACİL YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Çita 170 F
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar.motorumda yüksek devırde tekleme sorunu var . gaz yarım açıkken bı sıkıntısı yok tam gaz verip devir yükseldiğinde benzin biter gibi tekleme yapıyor tam performansını gösteremıyor.bu motorumdan once cub tipi bir motor vardı onda aldıgım performans daha yüksekti.sanırsam performansı düşüren bişeyler var ve sıkıntı yaratıyor.bir kaç yere sordum bobin diye düşünülüyor sizce sıkıntı nerede şimdiden çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cgl

.

Alıntı kadir1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar.motorumda yüksek devırde tekleme sorunu var . gaz yarım açıkken bı sıkıntısı yok tam gaz verip devir yükseldiğinde benzin biter gibi tekleme yapıyor tam performansını gösteremıyor.bu motorumdan once cub tipi bir motor vardı onda aldıgım performans daha yüksekti.sanırsam performansı düşüren bişeyler var ve sıkıntı yaratıyor.bir kaç yere sordum bobin diye düşünülüyor sizce sıkıntı nerede şimdiden çok teşekkür ederim
    hiç bilgim yok yazacaklarım sadece tahmini bana göre yüksek hızlarda motor daha çok yakıt yakar motorunuzdaki problem ya yeterli ateşleme yapamadığından oluyordur buji değişir ve uygun bi karbüratör takılırsa veya temizlenirse olay çözülür

Motosikleti
    250 Mct
    İhtimaller çok fazla hocam . Yeterli benzin alamıyorda olabilir kesiklik yapabilir . Hortumlarının üzerinde filitre varsa onu bak tıkanmış olabilir başıma çok geldi .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)