Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suratlıyken motorum stop edıyor sebebı ne olabılır?

Motovento
    REKLAM ALANI

ustadlar merhaba bende 2014 model hyosung 250r var dun yaklasık 150km yol yaptım ama son kılometrelere dogru suratlıyken debrıyaja bastıgım an motor stop edıyor. Yanı vıtes 5ten 4e atmak ıcın debrıyaja bastıgım zaman stop ettı. Kenara cektım tekrar marsa bastım devır 1000de 2-4sanıye kadar calıstı tekrar durdu sonra kontagı kapatıp 5dakka kadar bekleyıp tekrar mars yaptım duzgun calıstı gaz yemesıde ıyıydı fakat her 3- 4km sonra tekrar basıma geldı Allahtan gıdecegım yere ulastıgım ıcın ısyerıne park ettım sızce sebebı ne olabılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Enjeksiyonlu mu

Evet enjeksiyonlu acaba zamanlayıcıdamı bı sıkıntı var arada gaz verıp kapatınca egsozdan patlama sesı gelıyo

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    servise gidin, sorun enjeksiyonda bilgisayara bağlayıp bakacaklar..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Tp sensör arızası gibi, ahaha makine hee türkiyede makineye baglı arıza bulma ve hyosung.

arkadaşlar sorunu çözdüm sorun elektrik kesintisinden yani temassızlıktan dolayı stop ediyormuş ve bu sorunu 0 masrafla hallettim
    benim asıl anlatmak istediğim konu ise motorun sıkıntısı için işin ustası diye tabir edilen 2-3 tanımadığım motorcuyla görüştüm ama sorun çözüleceği yere dahada büyüdü neden mi çünkü sorunu çözmek değil sorunu dahada karmaşık bi hale getirmeye çalışmaları ve sanki yardımcı olmaya çalışarak daha masraflı bi yol açarak ayakta düdüklemeye çalışmaları çok alçakca bi durum Allahtan hiç birisine dokundurtmadım motorumu yani diyeceğim odur ki eğer motorunuzda bi sıkıntı olduğunda arzayı siz tespit edin tanımadığınız güvenmediğiniz kişilere dokundurtmayın eğer kendinizin yapamayacağı bi durum olursa ozaman usta diye tabir edilen kişilerden sadece o parçanın değişimini veya tamirini isteyin
    burdaki sitemim işini gerçekten yapanlar için değil insanları dolandırmaya çalışan kişileredir
    saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)