Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR250 masraf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250
    Herkese iyi günler

2.el almış olduğum ve hafif kazalı bildiğim honda cbr250 de büyük masraf varmış meğer

ön jant, fren diski, alt mesnet ve maşalarda yamuk var, bir yere iyi giydirmişler
    bulduğum tamirci iyi durumdaki çıkma parçalarla 1750 tl ye motosikleti hatasız duruma getiririz diyor

verilen fiyat nasıl sizce
    birde tamir için önerebileceğiniz alternatif yerler var mı
    şimdiden katkısı olanlara teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Nekadara aldınız

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı servistende fiyat almanı tavsiye ederim

forumdaki bu başlıktada http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1 sana yardım edecektir

birde motor kaç km yıl ve fiyatı mahsuru yoksa yazarmısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı (geçen yıl 47 tl olan debriyaj maneti ni 15 tl ye almıştım indirimden sonra )servistende fiyat almanı tavsiye ederim

forumdaki bu başlıktada http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1 sana yardım edecektir

birde motor kaç km yıl ve fiyatı mahsuru yoksa yazarmısın merak açısından soruyorum (ben 2013 model 2014 mart çıkışlı 4000 km de kazasız motoru 10 850 ye verdim )

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı servistende fiyat almanı tavsiye ederim

forumdaki bu başlıktada [url]http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86226-honda-cbr-250r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixi

[/COLOR]hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı (geçen yıl 47 tl olan debriyaj maneti ni 15 tl ye almıştım indirimden sonra )
    Bu indirim eski kasalar için mi geçerli acaba ? Vallahi ben Honda aldığımdan beri "uygun yedek parçası var" diyemedim, başka bir marka kullanmadım belki de ondan. Sol ön sinyale 130 TL dediler geçen gün, değiştirmedim tabi. Sürücü ayaklığı( öndeki pegler) kdv hariç 120 TL idi, tek parça. Periyodik bakıma da 300 TL'ye yakın ücret ödemiştim. Önerdiğiniz servis, usta var mı acaba ?

Motosikleti
    CBR 250
    2012 model ağustos 2014 de 9000 tl ye satın aldım
    satın aldığımda 10000 km deydi şuan 13000 km de
    izmitte oturuyorum

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu indirim eski kasalar için mi geçerli acaba ? Vallahi ben Honda aldığımdan beri "uygun yedek parçası var" diyemedim, başka bir marka kullanmadım belki de ondan. Sol ön sinyale 130 TL dediler geçen gün, değiştirmedim tabi. Sürücü ayaklığı( öndeki pegler) kdv hariç 120 TL idi, tek parça. Periyodik bakıma da 300 TL'ye yakın ücret ödemiştim. Önerdiğiniz servis, usta var mı acaba ?
    ahanda bize müşteri çıktı elimde çıkma on numara sinyal var düşünürsen irtibata geçebilirsin (o sinyal geçen yaz 170 tl di düşmüş yani fiyatı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Ben olsam cikma parca almazdim. Belkide o cikma parca bir baskasinin dagilan hayalleridir. Belkide hirsizlarin salyasini dahada akitacaksiniz. O ustadanda uzak durun derim.
    tekintekin ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda bize müşteri çıktı elimde çıkma on numara sinyal var düşünürsen irtibata geçebilirsin (o sinyal geçen yaz 170 tl di düşmüş yani fiyatı
    Allah razı olsun, ama ben o işi gördüm Ampülün takılı olduğu ,plastiğin içindeki metal kısım (duyu denilen yer) değişmesi gerek , onun yerine komple sinyal takmamız gerek dediler, 130 TL idi listeden baktırayım dedi, sağol amca zahmet etme ben hallederim dedim, bir abim sağolsun elinden gelir, yaptırdı.

Elinde Hrc kasa için sol grenaj, vites pegi, benzin deposu filan varsa özelden yaz

Yetkili serviste çıkma parça satmazlar, adam almamıştır değiştirdiği parçayı onu satar uygun fiyata fatura karşılığında. Diğer türlü sahibinden de komple motorun resmini koyup, parça parça satıyorum diyen adamdan alınan mal hayırlı gelmez diye düşünüyorum

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    hocam çok geçmiş olsun. 0 motosiklet fiyatına geldi. :(

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence çok ön takım düzeltme 100 tl civarıdır.cıkma parcalara daha uyguna mal edebılırsınız

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Kazadan sonra Honda sevisine gitmiştim, grenaj takımı, far, ayak basamağı, arka fren maneti, ön fren maneti, flaşör( bunu neden yazdıklarını anlamadım), egzoz saçı, aynalar falan toplam 2100 lira masraf çıkardılar bunun haricinde 600 lira kadar işçilik istedi ben duyar duymaz kalsın dedim. Şimdi yurt dışından parça getirtiren birisini buldum oda bana fiyatı 1450 lira verdi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazadan sonra Honda sevisine gitmiştim, grenaj takımı, far, ayak basamağı, arka fren maneti, ön fren maneti, flaşör( bunu neden yazdıklarını anlamadım), egzoz saçı, aynalar falan toplam 2100 lira masraf çıkardılar bunun haricinde 600 lira kadar işçilik istedi ben duyar duymaz kalsın dedim. Şimdi yurt dışından parça getirtiren birisini buldum oda bana fiyatı 1450 lira verdi.
    600 tl iscilikmi ? Yuhhh

Motosikleti
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 tl iscilikmi ? Yuhhh
    evet o kadar istedi işçilik için sanki motor indirip binderecek
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam motoru bi ustaya ekspertize falan göstermeden mi aldınız ?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja250r'ın sadece depo1450tl
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja250r'ın sadece depo1450tl
    puff bayaa pahalıymış bea
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler