Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ninja 250R (Seyir halinde stop)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250

Arkadaslar kısa bır sure once aldım motorumu beyaz bır nınja

motorumu ılk aldıgım zaman sehırler arası bı yolda benzınımı fulledım (hala aynı benzını kullanıyorum) motorum haraket halınde ıken 100 km lık yolda 3 kere stop ettı.ayak musuru ile ilgili olabılır dedik direk baglantı yaptık yanı müşürü iptal ettik sorun hala aynı bu sorunu verınce herhangı bı lamba yanmıyor yanı fI gıbı bırsey haraket halınde ıken bıle kontagı kapatıp acınca mars alıyor sızce sebebı ne olabılır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Deponun havalandırma hortumu varsa onu kontrol et. Bükülme falan olmuşsa depo havasız kalıp stop ettiriyor olabilir. Gerçi Avrupa'daki ninjalar enjeksyonlu, enjeksyonlu motorda böyle sıkıntı olur mu bilemiyorum.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Hava ayarlarını kurcalayan oldumu hiç ? Kontrol ettirmeni öneririm.

Motosikleti
    ninja 250
    Evet motorum enjeksıyonlu havalandırma hortumu hakkında pek bı fıkrım yok yanı olup olmadıgına daır
    hava ayarlarını pek kurcalamadım ama kontrol ettırecegım tesekkur ederım

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    buji kablosuna dikkat et kaçak var gibi bobinden bujiye olan kabloyu sök yeniden tak.. bazen öyle basit şeylerden olurku büyük arızalar. :D

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ninja 250r uzun yolda surekli tam gaz gidildiginde stop ediyor ve 10-15 dk calismiyor.. bir emniyet onlemi sanirim..seninki hemen calisiyormus ilginc :/ cok mu sıkıştırıyorsun motoru?

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun ciğeri var diye boşuna demiyolar tabi onun da canı var,yoruluyor alet,dinlenmek istiyor tabi,benim motorum bizzat benle konuşuyor abi az dinlenelim sen bi sigara iç bende bi soluklaniyim diyor.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun ciğeri var diye boşuna demiyolar tabi onun da canı var,yoruluyor alet,dinlenmek istiyor tabi,benim motorum bizzat benle konuşuyor abi az dinlenelim sen bi sigara iç bende bi soluklaniyim diyor.
    benimki öyle demiyor hiç durma devam et diyor
    birde benzin filtresi varsa onu kontrol et yolda benzin yetiştiremediğinden stop ediyordur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)