Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Aprilia Rs 250 bir bakarmısınız sorum olacak...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    Merhabalar,
    Uzun zamandır çok uğraştığım ve aradığım Aprilia ma kavuştum. Uzun zamandır Rs 250 arıyordum ki allahıma şükür hem çok hariha hemde çok temiz bir aprilia rs 250 aldım. Daha önceden de farklı markalar kullanmış biriyim ancak aprilia daki tadı hiç birinde alamadım.

Şimdi bir sorum olacak. Biliyorsunuz bu makina iki zamanlı ve egzostan istediğim o abartı sesi alamıyorum yani kaba bağırış sesi istiyorum ama gel gelelim ki üstündeki orijinal aprilia racing agzosunuda çıkartmak istemiyorum. Bana çözüm yolu gösterecek arkadaşlarım var mı ? ne yapmalıyım ? Ben istiyorum ki birinin yanından geçerken sesten dolayı ürkmesini istiyorum abart ses istiyorum benimkinden o kadar büyük ses çıkmıyor her motorun ki gibi çıkıyor. Tek çare devil takmak mı ? İşte buda benim motorum. Arkada arabalar vardı acemice o arabaları sildim ordan bu arada yorumlarınızı bekliyorum... Makina nasıl ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    hayırlı olsun kazasız sürüşler diliyorum
    aprilla hakkında bizi aydınlatırsan sevinirim çünkü herkez merak ediyor yani 125cc veya 250cc klasmanında racing nasıl performans verir diye
    Ateş darısı başına (tabiki askerden sonra )
    ERASER WİLL COME BACK

Apriliaa! Hemde RS250! Sahibinden.com'da bir ilanda bu fotografı görmüştüm! Ne kadar aldın? ve ne zaman satmayı düşünürsün

hayırlı olsun, olsun ama acayip şeyler istiyorsun sen arkadaşım.hem 250 cc 2 zamanlı motor alıyorsun hem de millet yanından geçerken ürksün diyorsun.maalesef ne egsozu takarsan tak olmaz o.
    çözüm yolu istemişsin, al sana çözüm yolu:milli piyango bayisine gidiyorsun, yılbaşı biletlerinden alabildiğin kadar alıyorsun.ikramiye çıkarsa gidip bi zx 12r yada hayabusa alıyosun, veriyosun gazı.

bu arada motor gayet güzel, egzozunla falan oynama bence.

millet korksun istiyosan yanlarından geçerken çığlık at yada havalı korna taktır(dadiridadiri)

Motosikleti
    spor, müzik, iki teker:)

.

Hayırlı olsun bencede!...Ama istediğin sese yakın ancak egzos olayını değiştirerek çözersin...

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bence egzosu değiştirse bile olmaz çünkü 250cc, 125cc rs lerde bile scoter sesi gibi geliyo bence hiç oynama orjinali ile
    ayrıca jawa alem adamsın walla
    ''millet korksun istiyosan yanlarından geçerken çığlık at yada havalı korna taktır(dadiridadiri)''
    ERASER WİLL COME BACK

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    hayırlı olsun. bencede oynama egzsunla...
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    bence tüpü sök sesi duy sonra karar ver :
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Motor gayet şık. güzel de gider. Egzoz ile hiç oynama derim.
    DBTYSG

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. ateş arkaşım sahibinden.com dan aldım zaten araştırıyordum uzun zamandır 1-2 tane buldum adamlar aklınca beni keklemeye çalıştı ist. gittim adamla buluştum falan fiso derken kontrol ettirdik bende bindim gezdim gerçekten muhteşem ! fabrika çıkış ayarlarına baktım aprilia nın sitesinden 280 maksimum hız diyor. Eski sahibi ile konuştum ben 240 gördüm üstüne çıkamadım korktum diyor. Motorda turbo var 7 bin devire gelince 5 saniye falan yanıyor turbo ışığı eğer devire göre vitesi çoğaltmazsan sürat birden hızlanıyor (baya hemde) aprilia sı olan beni anlamıştır. Toplam 6 milyara aldım ve şuan hiç satmak istemiyorum. belki yaza satarım oda belki.
    Bir arkadaşım demiştiki yamaha ve aprilia dan başka motoru kapıma koymam demişti. Diğerleri oyuncak demişti ve bunu diyence lisanslı sürücü bu arada ben kıbrıstan yazıyorum arkadaşlar. Motorum şuan kırklarelinde işte ocak gibi kıbrısa sokucam.
    Egzos da gerçekten muhteşem orijinal aprilia racing egzosu sesi çok güzel ama ben abart ses istiyorum derken böyle şeyi kastetmiştim bööö diye kussun egzos onu demek istemiştim. Neyse yorum yapan herkeze çok teşekkür ederim ayrıca kötü espri yapan arkadaşlarada teşekkürler milli piyango almama gerek yok normal durumumlada alabilirim ama aprilia benim için tutku almak istersem RSV 1000 Aprilia alırım.

Dip Not: Torque izlediniz mi ? Cevap olmuş olabilir size...
    rm125 bunu beğendi.
    doğduğum gün, Şeytana uyduğum gündür...!

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Arkadaşım bak güzel bir matkap alıyorsun.. İsteğine ve keyfine göre kalınlığını ayarlayabilirsin.. Sonra girişiyorsun eksoza.. Yine keyfine göre delikler açıyorsun Nefis ses yapıyor
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    turbo rs 125cc için 10.000 km'de rektefe yapmak gerekiyor denmişti daha önceki bir rs muhabbetinde
    yani araştırdın mı motorun ömrü ne kadardır diye ?
    ve merak etdiğim aprilla servisleri kolay bulunuyor mu?
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    bendeki turbo rs250 yani 125 değil.
    servisi bi antalyada birde ist. da var.
    bu arada matkapla delik açman için bi mobiletin olmalı rs 250 üzerinde denemek hiç akıllıca değil

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    125cc olanlarda da turbo var benim sorduğum 125cc için bile turbo olduğu için motor çabuk bitiyor rektefe istiyo denmişti 10.000 km'de
    250 olduğunu bizde anladık yani sazan deyiliz
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    estafurullah öyle bir şey demedim insanız yanlış yapmış olabileceğini düşündüm.

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Sanmyıorum Aydın rektefe isteyeceğini.. Gerçi düz bir 1000 likte bile 10 binde rektefe isteyecek şekilde kullanabilirsin.. Bu tamamen kullanıcının elinde..
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    madem ses istiosun ve durumun da müsait, nie büyük hacimli bi Aprilia almadın ki, performans isteğini de ses isteğini de Aprilia isteğini de tatmin etmiş olurdun. Merak ettiğim 70hplik o alet nası 280 yapabilio 600f 280 civarı anca yapabilirken?(en azından bildiğim o, hız açısından)
    imza, safrane

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    sen o ekzoz tüplerinin içindekileri çıkart baya bi ses çıkar ondan
    mz de bile ortalığı inletiyor
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    safrane,
    hani derler ya "cin olmadan adam çaprpmaya mı çalışıyorsun" diye... o mevzu. derinlere girmemek lazım. yani zamanı gelince büyük hacimli aprilia da olucak...
    bu arada maksimum hızı aprilia.com dan gördüm...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    daha önce de farklı markalar kullandım diyince eski motorcu sandım seni kusura bakma 3rdWatcH
    imza, safrane

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler