Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'de DIY (do-it-yourself) benzeri faaliyetler için mekan

Motovento
    REKLAM ALANI
    shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    İzmir'de, benim gibi motosikletlerinin bakımlarını ve elinden geldiğince tamiratlarını kendi yapanların ortak olarak kullandığı atölyevari bir yer var mı ki acep ? Biliyorum ki İstanbul'da arkadaşların toplanıp, muhtemelen ortak olarak kirasını ödedikleri ve motorlarıyla ilgilendikleri yerler var. Eğer bu forumda ilgilenen arkadaşlar olursa İzmir'de bu tarz bir yer kiralayabiliriz diyorum. Veya zaten varsa böyle bir oluşum bende dahil olabilirim.

Kış da geliyor. Şöyle sıcak sıcak, gelsin çaylar, gitsin biralar, elde 12-13 anahtar motorların sağını solunu kurcalar, bozar sonra geri yaparız
    A.ŞIK bunu beğendi.
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Öyle biryer henüz yok ama yakında ben açacağım )))
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Aprilia Caponord
    İzmir'de herkes ustalara bayılıyor paraları herhalde
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yooo ne araçlarımı ne de motorumu ustalara götürmüyorum bazen kapının önünde bazen kayınpederin bahçesinde idare edip gidiyorum.
    Yaz başı Transporterimin alt takım ön düzen triger seti vakum&mazot tandem pompası motor bakım vs yaptım, Ramazan bayramı önceside 21 yaşındaki Taunusun komple bakımını yaptım. Şimdi sıra motorda, motoru indirip balkonda komple dağıtacağım fakat conta seti ve keçeleri bulup öyle başlayacağım.
    A.ŞIK bunu beğendi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yooo ne araçlarımı ne de motorumu ustalara götürmüyorum bazen kapının önünde bazen kayınpederin bahçesinde idare edip gidiyorum.
    Yaz başı Transporterimin alt takım ön düzen triger seti vakum&mazot tandem pompası motor bakım vs yaptım, Ramazan bayramı önceside 21 yaşındaki Taunusun komple bakımını yaptım. Şimdi sıra motorda, motoru indirip balkonda komple dağıtacağım fakat conta seti ve keçeleri bulup öyle başlayacağım.
    Helalin var ihtiyar. Şimdiden kolaygelsin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Ben de aynen sizin gibi kapının önünde, uygun gördüğüm yerlerde yapıyorum bakımları da o yüzden bu başlığı açtım. Konu komşu araba, motor habire arızalı sanıyor. Oysa devamlı birşeylerini kurcalıyorum haberleri yok.

Şöyle 3-5 kişi birleşip küçük bir yer tutsak evden kaçmak için mazaretimiz olurdu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)