Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

karbüratör ve egzos ihtiyacı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni deer 152
    Merhaba arkadaşlar bugün motosohbet bölümüne benzer bir konu açtım ancak sanırım yeri tam olarak orası değil . Kanuni deer marka motosikletim için karbüratör ve egzos ihtiyacım var ancak bilenler bilir orjinal yedek parça fiyatları korkunç yüksek . Sizden ricam tecrübelerinize dayanarak motosikletime en uygun 150 cc karbüratör ve yine modeline uygun sessiz sedasız bir egzos tavsiyesi . orjinal yedek parça kullanmayı isterdim ancak bu iki parçanın maliyeti günümüz 0 çin motorlarının fiyatına yaklaşıyor . yardımlarınızı bekliyorum . teşekkürler .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Merhaba arkadaşım faydası olurmu bilmiyorum ama şurayabir bak ben genelde burdan alışveriş yapıyorum

http://www.rialli.com/
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

Motosikleti
    kanuni deer 152
    çok teşekkür ederim bu siteyi google sayesinde buldum bende ancak buradaki karbüratörlerden hangisi motosikletime tam uyar ona kara veremiyorum . herhangi bir 150 cc lik karbüratör uyarmı acaba ? su soğutmalşı olmasının herhangi bir etkisi olur mu ? yoksa artık en sonunda 150 cc lik bir mikuni ya da keihin alıp takacam o olacak . bir de egzos patlattım mı en sessizinden başka bir şey istemem artık .
    ilgin için tekrar teşekkür ederim .

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Alıntı trooperx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim bu siteyi google sayesinde buldum bende ancak buradaki karbüratörlerden hangisi motosikletime tam uyar ona kara veremiyorum . herhangi bir 150 cc lik karbüratör uyarmı acaba ? su soğutmalşı olmasının herhangi bir etkisi olur mu ? yoksa artık en sonunda 150 cc lik bir mikuni ya da keihin alıp takacam o olacak . bir de egzos patlattım mı en sessizinden başka bir şey istemem artık .
    ilgin için tekrar teşekkür ederim .
    valaha daha önce deer sökmedim hiç ama en sağlıklısı sök karbüratörü al yanına bak öyle sipariş ver ztn zor birşey değil birtek kelepçe söküyorsun cekıyorsunçıkıyor ama
    http://www.rialli.com/urunler/scoote...cooter-serisi/ tu tarz birşey olmasılazım scooter sonuçta
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler