Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial MR250 Destro cc yükseltme.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

regal raptor spyder modelindeki 350 cc nin silindir üst kapağı bizim destroya olurmu olmaz mı diye tereddüte düştük, olursa üst kapak silindir piston değiştirmeyi düşünüyoruz krank uzunlukları da tutuyormu tutmuyormu bilmiyoruz. bilgisi olan varmıdır acaba ?
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]
    2012 Mondial 125 MH Drift./Beyaz. | Hayati Atakan Türkmen - Amasya[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birde karbüratör saydıkların bir çuval para tutar

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyması lazım destro yu rr üretiyor gibi bir şey okumuştum.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    250cc neyine yetmiyor parça listesine soğutma radyatörü ve devridaim pompasını da ekleyin çünkü 350cc için yetersiz kalabilirler eğer amaç motorun gücünü gerçekten artırmaksa.

soğutma problemi zaten var ben 40 wattlık bi su pompası düşünmüştüm :D karbüratör ayarını açınca aynı hesaba gelir diye düşünüyoruz aslında başka bir sorun yok değilmi o vaziyette parçalar uyar yani ? peki bu spyderlar 180 görüyor diye okudum ne derece doğrudur neticede 22 beygir diye biliyorum.
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    nası karbüratör.

enjeksiyonlu değil mi 250 MR ?

özür diliyorum aklımdan çıkmış bizim ufaklığa gitti aklım evet elektronik akü bittimi herşey bitti. vurdurmayla bile çalışmıyor arabalarda statik elektrik kalıyor ama bu üretemiyor enjeksiyonlu çok pardon :D

harbiden biz benzin kullanımını nasıl yapıcaz. egzoslardada sensör var. çiğ gaz yaktımmı beyine sinyal gönderiyor nasıl halledeceğiz ?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence hiç ellemeyin yada bir ustayla çalışın, enjeksiyon ve sensör sevmediğim şeyler.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

kardeş zaten ustayız :D elimizden geliyor bu tür şeyler destro da bizim zaten yetkili servisin :D kaldı ki abim olur kendisi neyse sadece uğraşan varmı bilmek istiyoruz enjeksiyonu hepten unutmuşuz yeni geldi aklımıza söylemeseniz aklımızdan uçup gidecekti belkide..

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Çita Sport 125
    komple silindir piston sekman değiştirmeni gerekiyor..

mevcut silindire maxx 300cc lik bir modifikasyon yapabilrisiniz gerisi tornaya vs giriyor çok masraflı olur
    Bilgi Paylaştıkça Büyür..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)