Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

racing ve supersport motorsiklet ileri sürüş teknikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    iki tekere gönül vermiş arkadaşlar. Daha çok racing ve supersport tarzı motorsiklet kullanan arkadaşlar...motor silindir hacimleri ne olursa olsun torkları ve devirleri ne olursa olsun iki tekerlerin iflah olmaz ve uslanmaz çocuklarıdır bu canavarlar o sebeple ki bu tip motorların gerek yol gerekse hava şartlarına göre sergilediğimiz plotajın önemli püf noktaları olacaktır muhakkak.bu formda gördüğüm kadarı ile konuşulan hep modeller ve kıyaslamalar ( tabiki tercihlerimizi bi nebze şekillendirende bu topikler )ancak bunlardan daha önemlisi özellikle trafiğe açık yollarda sergilediğimiz plotajdır.
    ileri sürüş teknikleri hakkında (haddin olmayarak )böyle bir konu açtım paylaşım bekliyorum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Aslına bakarsan ileri sürüş teknikleri sadece racing makinalarda değil her çeşit motorda uygulanması gereken tekniklerdir. Hayat kurtarır. İleri sürüş teknikleri hakkında birçok yazı var internette. Ancak bunun uygulamalı olarak öğrenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun için de çeşitli eğitimler var.

Bu konudaki deneyimlerden neyin nasıl yapılması gerektiğini konuşacaksak bence konuşmayalım, burada tartışmayalım derim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler