Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAWASAKİ VN 800 hakkında soru

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Selamın aleyküm salı günü bir vn 800 aldım . Şehir içi bol dur kalk olan eskişehir trafiğinde 100/8 lt yakıyorum . Şehir dışı ölçmedım çunku gıtmedım . Bu yakıt sanki biraz çok geldi .
    Ani gaz verdiğimde bazen ılıkken poff yapıyor yandakı hava fıltresınden bacağıma basınç vuruyor , üzerinde ki buji sanırım daha orjınal bujısı motor 2005 model , eski sahibi hava filtresını temızledım dedi ama , 1500 km sonra 10000 km olcak ozaman yag ve fıltre değişimi yapılacak orda bujılerıde degıstıreyım dıyorum . Bu motora iridyum taksammı kı paraya kıyıpta faydası olurmu . Bu motorda hatalı bırseyyapmak ıstemıyorum

önerilerinizi beklıyorum , birde bu motor kaç hp ? TEŞEKKÜRLER
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Evet sanırım yaklaşık 3 lt kadar fazla yakıyor. Bende şubat ayından beri vn800 kullanıyorum çok bilgim yok ama bence bir bakıma sok motoru hava filtresi buji karbüratör vs baksınlarnormal olmayan bir şeyler var muhtemelen. İridyum buji daha uzun süre dayanıyor diye biliyorum artı performansı olmaz sanırım.
    mterayes26 bunu beğendi.

....................

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...zararlari.html

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Eray,

Boşa topic açmışsın arasaydın söylerdim Ya da VN800 başlığına yazarsan daha çabuk cevap alırsın.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Eray VN800 55 hp, 70 nm torku olan bir motor. ben ankarada 5.5 lt/100 km yakıyorum. İridyum buji tanertc' ninde dediği gibi performans olarak yansımaz, daha dayanıklı olur, çatlamaz. Paraya kıymak dediğin normal buji 20 tl, iridyum 40 tl pek paraya kıyılacak birşey değil O pufflama dediğin eğer KN Hava filtresi taktıysa aldığın arkadaş, biraz tozlanana kadar onu yapması normal ama orjinal hava filtresi varsa kesin değiştir, taa 2005den beri değişmediyse o sıkıntı yaratabilir, çok yakmana sebep olabilir.

Arbetus' unda dediği gibi topicte de yardımcı olmaya çalışırdık, hayırlı olsun bu arada motorun.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi bol dur kalk olan eskişehir trafiğinde 100/8 lt yakıyorum .
    bugatti veyron bile bu kadar yakmıyo

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugatti veyron bile bu kadar yakmıyo
    ben kullandım yakıyo yakıyo
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray,

Boşa topic açmışsın arasaydın söylerdim Ya da VN800 başlığına yazarsan daha çabuk cevap alırsın.

Sağlıcakla.

Brış müsait olmuyorsun rahatsız etmek ıstemedım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)