Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 Mayıs Akhisar Drag Yarışına Gelen Varmı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    Bugün akhisarda drag vardı katılan veya izlemeye gelen varmı

hiç kimse gelmedi galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben geldim hemde taaaa uşak tan o motorlar ne öyle yaaa resmen füze hele bitane siyah bi 1000 cc motosiklet vardı o ne ses yaa gözünü kapatacan f16 geçti sanarsın walla bnm için çok güzel bi gündü hayatımda görmediğim motosikletleri gördüm orda ne çok çeşit var yaa galiba ödemiştede varmış 1 ay sonra eğer askerlik var gibi eğer askerlik işi olmassa mutlaka gidecem bendede kanuni elite 100 var

bende ordaydım

cjesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fiat 65 46, ızh,kanuni seyhan 150,cbf 150
    15 gün önce arabalar için olanıma geldim uşaktan. Tribünleri yanlış yere yapmışlar ağaçlardan yarışın tam seyredemedik

dimi ya aslıda öbür taraftaki yolda iptal edilmesi lazım pist boyunca trübün olsa ssüper olacakmış

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    Alıntı öztürk64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geldim hemde taaaa uşak tan o motorlar ne öyle yaaa resmen füze hele bitane siyah bi 1000 cc motosiklet vardı o ne ses yaa gözünü kapatacan f16 geçti sanarsın walla bnm için çok güzel bi gündü hayatımda görmediğim motosikletleri gördüm orda ne çok çeşit var yaa galiba ödemiştede varmış 1 ay sonra eğer askerlik var gibi eğer askerlik işi olmassa mutlaka gidecem bendede kanuni elite 100 var
    ilk 3 ayak akhisarda yapılacakmış die duydum 4. aliağada olabilir

Alıntı cjesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 gün önce arabalar için olanıma geldim uşaktan. Tribünleri yanlış yere yapmışlar ağaçlardan yarışın tam seyredemedik
    valla biz duvarda oturuyoruz en güzel orası

bende o yol kenarından izledim yarış olmadığı zmanlar arkamdan süper motosikletler geçiyo onlara baktım durdum hele bitane bmw z4 vardı bittim ona.birde kardeş aliağada ne zman olacak bi bilgin varmı yada en yakın zmanda başka nerde drag yarışı yapılacak biliyomusun

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    bilmiyorum ama akhisarda olacağı zaman söylerim

tabi kardeş sölede ben 1 ay sonra askerim inşallah 1 ay a kadar başka yerde vamıki yaaonu araştırıyorum netten bi türlü bulamıyorum.birde sen akhisar damı oturuyosun

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    ewt akhisarda oturuyorum akhisarda yarış olduğu zaman sana msj atarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler