Körfez Pisti, 5-7 Eylül 2008 tarihlerinde Doğu Avrupa Pist Şampiyonası ve Avrupa (UEM ) Supermoto Cup heyecanına ev sahipliği yapacak...

Körfez Pisti, Bulgaristan’da gerçekleştirilen bir ve ikinci ayak yarışlarının ardından, 23-24 Temmuz 2008 tarihlerinde yapılan Türkiye Pist ve Süpermoto Şampiyonası 3. ayak yarışlarıyla sezonu açtı.

Körfez’deki yarış heyecanı Eylül ayının ilk haftasında düzenlenecek Türkiye Pist ve Süpermoto Şampiyonası 4. ayak yarışları, Doğu Avrupa Pist Şampiyonası ve Avrupa (UEM ) Supermoto Cup ile renklenecek.

5 Eylül Cuma günü yapılacak teknik kontrollerin ardından, 6 Eylül Cumartesi günü sıralama turlarına geçilecek . Yarışın yapılacağı 7 Eylül Pazar günü ise yerli ve yabancı motosikletçilerin korakor mücadelesine sahne olacak.

Bulgaristan, Sırbistan, Yunanistan ve Romanya ‘nın katılacağı, Pist ve Supermoto kategorilerinde heyecanlı dakikalara sahne olacak yarışlara Türkiye ‘yle beraber yaklaşık 100 ‘ün üstünde katılımcı bekleniyor.

[TMF'den alıntıdır]

(Ben seyirci olarak katılıyorum ;) Konvoy olarak bana katılmak isteyen arkadaşlar varsa beraber gidebiliriz)