Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoGp Laguna Seca

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Arkadaşlar şu anda amerika yarışı var eurosport da ve yarış mükemmel diyebilirim, eğer imkanınız varsa kaçırmayın derim, rossi ve stoner ın kapışması nefes kesici...

1. Rossi
    2. Stoner
    3. Vermulen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    bende izliyorum...Rossi 1. olur gibi ama bilemiyorum
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    ben bugün yarış yok sanıyordum sayenizde bende izliyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    mükemmel bir yarış oldu,
    küçücük bir hata ile 25 turluk kafa kafaya olan yarış, rossinin galibiyeti ile sonuçlandı...
    Rossi
    Stoner
    Vermulen

eurosport sunucusunun yorumu çok iyi idi,
    300 km sürate çıkan motoru 5km hızla devir ne güzel

şu ana kadar izlediğim en zevkli yarışlardan biri idi
    gelecek yarışlarında aynı şekilde çekişmeli geçeceğini tahmin ediyorum

Motosikleti
    -
    Evet en çekişmeli yarışlardan biriydi, Valentino Rossi ilk defa burada yarış kazanmış oldu, Yamaha takımı düne kadar 20 küsür senedir yarış kazanamamış bu pistte.

Casey Stoner düzlüklerde çok iyi bastırdı, ama pistten çıkışı çok ilginçti. Neredeyse durmuş motoru düşürdü. Vermeulen ikinci kes podyum görmüş oldu arka arkaya.

Jorge Lorenzo yarışın 1. dakikasında çok feci düştü (yine), resmen uçtu. Bileğini tutuyordu. Sakatlanmış olabilir, ama sıradaki yarışa yaklaşık 1 ay var.

Dovizioso da ilk yılı olmasına rağmen çok iyi iş çıkarıyor. Dördüncülüğü elde etti. Yarıştan sonra şöyle konuştu

"Biz Honda'nın uydu takımı olduğumuz için, Honda'nın asıl fabrika takımlarının yaptığı teknik yenilikleri motorda uygulayamadık, bu bir aylık arada daha da fazla gelişme yapmalarından korkuyorum, ama amacımız sezonu 5. hatta 4. sırada bitirmek".

Motosikleti
    GIXXER
    Bu lorenzonun aklından sorunu felan mı var _? Allah için her yarıştada düşülmez ki... zaten düşme kelimesi lorenzoya hafif gelir.Bizim atakanın haberi gibi lorenzoyu da sabahın ikinci sayfasında kaza haberi olarak verseler hiç de fene olmaz
    Stoner gp'nin en güçlü motorunu sürmeyi öğrendi ve deli gibi gazlıyor, çok sağlam gidiyor görüntüsü var... Nasıl düştü hala anlamadım
    Rossi rossi ve rossi bu adam gerçekten motor sürmeyi biliyor!!!
    özellikle virajlarda rossinin tartışılmaz bir üstünlüğü var. Laguna seca da da gene farkını gösterdi. İnşallah gene şampiyo rossi olru #46#
    #46#_PSYCHEDELIC RIDER_#46#
    İMAM GAZLARSA CEMAAT YANLARR :)

eL_BaNDiDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Ne yarıştı be. İzlerken neredeyse nefesim kesildi. Rossi ustalığını gösterdi yine. Yarışın sonunda Vermeulen kıskançlıkla Rossi ye pozlar yaptı Stoner da ona uydu kafamı bozdular.Ne o öyle arka dönmeler konuşmamalar falan. Ama Rossi çok sevindi ya. Çocuk motordan indi yeri öptü. Motorunu okşadı, öptü. Pedrosa da yarışta olsun isterdim. Güzel yarıştı. Belki de şimdiye kadar seyrettiklerimin en güzeliydi.
    La liberta non ha prezzo !

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet dünkü yarışı bende izledim .. rossi 1. oldu .. stoner ufak bi kaza atlattı yanlış hatırlamıyosam ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler