Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Biricik pistimiz Körfez Pisti...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Bu resimler, bu başlık bir çok şeyin kanıtıdır. İnsan hayatının ne kadar değersiz olduğu, bazı kesimlerin açgözlülükle nasıl cebini doldurduğunun kanıtıdır.

Senelerden beri yarışçılardan, ziyaretçilerden tonca para toplarlar. Kimin cebine gidiyor bu paralar? Bir çivi çakılmaz mı bu piste? Bir yatırım yapılmaz mı.

Yazıklar olsun, diyecek başka bir şey yok.
    [i]"I would never let a woman kick my ass. If she tried something, I'd be like, HEY! You get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie! "[/i]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    yuh demek istiyorum başka da birşey diyemiyorum...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Sinan'ın kazasından sonra pisti yürüyerek bir kez daha turladık. Merak edenler istedikleri zaman piste girip yürüyüş yapabilir. Akşamları pist kapandıktan sonra yürüyüş yapmak için gelen teyzeler var. Böyle bir pist dünya üzerinde yoktur herhalde. Olsa bile pist yarışı değil motocross yarışı yapılıyordur. Bence bu olay ile birlikte artık TMF'ye bir dur demek gerekiyor. Birileri daha hayatını kaybetmeden ya bu pisti adam etsinler, ya da ne yapıp edip yarışları İstanbul Park'ta yapmanın bir yolunu bulsunlar.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan'ın kazasından sonra pisti yürüyerek bir kez daha turladık. Merak edenler istedikleri zaman piste girip yürüyüş yapabilir. Akşamları pist kapandıktan sonra yürüyüş yapmak için gelen teyzeler var. Böyle bir pist dünya üzerinde yoktur herhalde. Olsa bile pist yarışı değil motocross yarışı yapılıyordur. Bence bu olay ile birlikte artık TMF'ye bir dur demek gerekiyor. Birileri daha hayatını kaybetmeden ya bu pisti adam etsinler, ya da ne yapıp edip yarışları İstanbul Park'ta yapmanın bir yolunu bulsunlar.
    boy arkadaşım gerçekten size sabır diliyorum ve helal olsun diyorum...orda yaptığınız yarışlar için...ama gerçekten birşeyler yapılmalı...yoksa hiç umurlarında olmadan aynı şekilde devam edicek bu zihniyetler...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

Geçen yıl da bişeyler yazmıştım.
    Milletin anlaması için Sinan'ın ölmesi de gerekmiyordu.

Sinan pistin kenarında bulunan bir kayaya çarparak öldü.
    Evet yanlış duymadınız.
    Yarış pistinde otların arasında bir kaya varmış.
    Orada yarış düzenleyen (...........) ların acaba bundan haberi varmıydı?

Bu güne kadar pist yarışlarında binlerce kazaya şahit olduk.
    Kaza olur, pilot kalkar, koşarak pist kenarında gider.
    Böyle görmeye alışmıştık.
    Ama
    Sinan kalkamadı.

İçimden geçenleri buraya yazamıyorum.
    Forum kurallarına aykırı.
    Ama orada yarış düzenleyenlerine yüzüne söyleyeceğim.
    Söylemezsem ölürüm.

Versinler bakalım şimdi gencecik bir canın hesabını.
    Babasının annesinin yüzüne nasıl bakacaklar.

Bu kazanın peşini bırakmayın arkadaşlar.
    Birileri bu işin rantını cebine indirdi.
    Şimdi hesabı ödeme zamanı.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçen yıl da bişeyler yazmıştım.
    Milletin anlaması için Sinan'ın ölmesi de gerekmiyordu.

Sinan pistin kenarında bulunan bir kayaya çarparak öldü.
    Evet yanlış duymadınız.
    Yarış pistinde otların arasında bir kaya varmış.
    Orada yarış düzenleyen (...........) ların acaba bundan haberi varmıydı?

Bu güne kadar pist yarışlarında binlerce kazaya şahit olduk.
    Kaza olur, pilot kalkar, koşarak pist kenarında gider.
    Böyle görmeye alışmıştık.
    Ama
    Sinan kalkamadı.

İçimden geçenleri buraya yazamıyorum.
    Forum kurallarına aykırı.
    Ama orada yarış düzenleyenlerine yüzüne söyleyeceğim.
    Söylemezsem ölürüm.

Versinler bakalım şimdi gencecik bir canın hesabını.
    Babasının annesinin yüzüne nasıl bakacaklar.

Bu kazanın peşini bırakmayın arkadaşlar.
    Birileri bu işin rantını cebine indirdi.
    Şimdi hesabı ödeme zamanı.

Ödenmez sevgili kardeşim.Türkiyede böyle bedeller ödenmez.Nice canlar kaybederiz akıllanmayız.Bizim memleketimizde buna görünmez kaza derler.Yapmış olmak için yaparlar herşeyi.Pist yarışları Mehmet'i izlemek için defalarca giitim.Son yarışlardan birinde Hasanı'ın motoru abuk sabuk bir yere girdi zar zor çıkarttılar.Mehmet yolda bira şişelerini sollayarak yarış yapıyordu.

Piste girmek için adam başı 200 300 ytl almasını biliyorlar ama.Bakım yok düzenleme yok.Ya inanamıyorum göz göre göre birinin orda ölmesine izin verdiklerine inanamıyorum.Biz milyonlarca dolara yaptığımız pistleri ele peşkeş çekeriz.Kendimiz bile giremeyiz.Antalyadaki oteller bile artık Türk turist gelmez inşallah diyor.Ne özümüz kaldı ne geçmişimiz.Yurtdışında eskiden birlik olan Türk insanına şimdi Türkler birbirlerini ayaklarınan çeker asla yükselemezler diye dalga geçiyorlar.2 ay oldu sattım motorumu.iyikide satmışım Bu ülkede pırlanta gibi gencecik fidanlar pist ortasında kayaya çarpıp rahmetli oluyor.Trafikte aradan gideriz anamıza söverler.Soldan gideriz sıkıştırırlar.Söyleyin yahu söyleyin bu ülkede motor kullananlara saygı sağlanabilirmi.ben söyliyeyim. bi tarafımızı yırtsak sağlanmaz.sağlanamaz.Bir garip insanlarız biz.Herkes birbirine düşmüş bu ülkede.Biz avrupaya gireceğiz öylemi...Siz onu benim külahıma anlatın.O pisti o halde yarışa açanda kimse oradan sağdıklarını Allah ta ona yedirmesin.Haram zehir zıkkım olsun hepsine.İşte kapatılıp gidecek konu ben ve benim gibi düşünenlerde anca sinirimizi burda anlatacağız bitecek gidecek.

Vay gidene...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bugünkü Hürriyet 7. sayfada verdiği kaza haberinde, bu konunun ilk sayfasında olan Boy'un çektiği fotoğrafları kullanmış.

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=8905657 Burada haberin internet linki var ama fotoğraflar yok.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Normal bir piste yarışcılar viraj içinde ve dışında bulunan kırmızı beyaz olan bordürleri kullanarak daha hızlı tur zamanları elde etmeye çalışırlar. Ama Körfez pistinde bu bordürleri kullanmaya kalkarsanız gözünüzü hastanede açabilirsiniz gibi gözüküyor.
    belki de hiç açamayabilirsiniz
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ödenmez sevgili kardeşim.Türkiyede böyle bedeller ödenmez.Nice canlar kaybederiz akıllanmayız.Bizim memleketimizde buna görünmez kaza derler.Yapmış olmak için yaparlar herşeyi.Pist yarışları Mehmet'i izlemek için defalarca giitim.Son yarışlardan birinde Hasanı'ın motoru abuk sabuk bir yere girdi zar zor çıkarttılar.Mehmet yolda bira şişelerini sollayarak yarış yapıyordu.

Piste girmek için adam başı 200 300 ytl almasını biliyorlar ama.Bakım yok düzenleme yok.Ya inanamıyorum göz göre göre birinin orda ölmesine izin verdiklerine inanamıyorum.Biz milyonlarca dolara yaptığımız pistleri ele peşkeş çekeriz.Kendimiz bile giremeyiz.Antalyadaki oteller bile artık Türk turist gelmez inşallah diyor.Ne özümüz kaldı ne geçmişimiz.Yurtdışında eskiden birlik olan Türk insanına şimdi Türkler birbirlerini ayaklarınan çeker asla yükselemezler diye dalga geçiyorlar.2 ay oldu sattım motorumu.iyikide satmışım Bu ülkede pırlanta gibi gencecik fidanlar pist ortasında kayaya çarpıp rahmetli oluyor.Trafikte aradan gideriz anamıza söverler.Soldan gideriz sıkıştırırlar.Söyleyin yahu söyleyin bu ülkede motor kullananlara saygı sağlanabilirmi.ben söyliyeyim. bi tarafımızı yırtsak sağlanmaz.sağlanamaz.Bir garip insanlarız biz.Herkes birbirine düşmüş bu ülkede.Biz avrupaya gireceğiz öylemi...Siz onu benim külahıma anlatın.O pisti o halde yarışa açanda kimse oradan sağdıklarını Allah ta ona yedirmesin.Haram zehir zıkkım olsun hepsine.İşte kapatılıp gidecek konu ben ve benim gibi düşünenlerde anca sinirimizi burda anlatacağız bitecek gidecek.

Vay gidene...

Maalesef sana katılmamak elde değil... Burası Türkiye; Orta Asya'dan kalkıp gelen, gelirken de yanında dünyanın sahip olmadığı değerlerini-ananelerini taşıyan, fakat ona-buna özendiğinden bütün bunları kaybeden, sürekli Avrupalı olmaktan bahsedip duran, fakat bu konuda hiç bir şey yapmayanların ülkesi...
    oderint dum metuant

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    solenecek soz yok...bu nasıl bısı yaaa...mahalle arası yolları gıbı....

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünkü Hürriyet 7. sayfada verdiği kaza haberinde, bu konunun ilk sayfasında olan Boy'un çektiği fotoğrafları kullanmış.

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=8905657 Burada haberin internet linki var ama fotoğraflar yok.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burayada yazayım,

Hürriyet gibi bir gazete yanlıs haber yapıyor, Bahattin sofuoğlunun motosiklet kazasında öldüğünü yazıyor, yanlış, yaya olarak karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucu vefat etti, ve bu aile 99 yılında enkaz altından sağ olarak kurtuldu... bi hikmet var ama hayırlısı... Allah rahmet eğlesin
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sinan'ı öldüren kendisi değil İzmit Körfez Pisti'dir.
    yuh olsun ya,

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    pistin bu durumda olması gercekten üzücü ben olsam sürmem o pistte korlasdan gidecek r6 vardı pilotu ile tanısmıstım oda oraya gidecekti yarısa inş. basına bir iş gelmez
    gül bahçesine girenler gül olmasalarda gül kokarlar ( SUZUKİ --- KATANA )

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    dostum resimleri noterde tastıkletirip bana gönderme şansın varsa
    şu arkadaşlara bi dava açsak da akılları başlarına gelse
    o pistte bırak yarışmayı mobiletle gitmek bile sakıncalı
    biz hep böle ot gibi yaşamaya mecburmuyuz dün sinan kardeşimizi kaybetti yarın kımı kaybetceğimiz bellideğil ,
    neden Türkiyeden bişey olmaz dediklerinde işte sebebi
    kımın ilgilendiği belli olmayan bir pist kımın ilgilendiği belli olmayan sorumluluk almayan birileri herkes elini viçdanına koyupta düşünmeli,
    nerde yanlış yaptık nerde biliyormusunuz hatası olana haddını bildirilmediği içi
    bu tarz bir olay avrupada olsaydı dünyalarını başlarına yıkardı
    neyse dostum sen fotoraflari notere tastıklettir
    gerisi kolay
    saygılar özelden ulaşabilirsin

Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kocaeli.bel.tr/tr/infoser...p?islem=contac

Anasayfa yazan yerin altındaki ÇÖZÜM MASASI yazan yere tıkla...

Arkadaşlar kayıtsız kalmayalım Kocaeli Belediyesinin web sitesinde dilek istek şikayet adlı yere tıklayıp durumu izah edelim.Ben üzerime düşeni yaptım ses getireceğinden de hiç şüphem yok örneklerini kendi belediyemde yaşadım...

Sayfaya ulaşılamıyor. Nedense artık.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artık bişelerin yapılması gelmişte geçiyor belki şu an elimden birşey gelmez ama mutlaka elinden birşeler gelen bulunur

burda tüm motosiklet sitelerine iş düşüyor birleşip bir mücadele etmek şart ne kadar çok olursak sesimiz okadar çok duyulur bir iki kişinin girişimlerinden ümit beklemiyelim motosiklet adına diyelim ve yapalım

bir kampanya şart bence
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    dostum kampanya manpanya hıkaye birleşip birlik olmak
    savcılığa suçduyurusunda bulunulacak cezası kımın varsa cekecek olacak bitecek
    binyerede yassan topıklerde acsan hıkaye
    bu ülkede adalet var dıyorsak ve adalete güveniyorsak herkes gitsin savcılığa ayrı ayrı suçduyurusunda bulunsun kımın suçuvarsa bedelini ödesin arkadaşlar bukadar basıt herşey ortada
    mahalle arası gibi pistte ayrış düzenleten ve bukadar ilgisiz düzensiz iş yapandan hesap surulsun
    nedir buya dünyanın hangi pisti böyle hangi insan bukadar viçdansız olur
    Bu abidik gubidik pistlerde yetişen adam dünya şampiyonu olcak sonra ağa babaları yalakalık yapacak yok öle şampiyon yok böle diye
    adamların yaptığı hıçbişey yapmadan imkansızı başaran insanların (kenan)gibi
    biz yaptık demeleri
    Allah korkunuz yokmu sizin
    allahınızdan bulun emi

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @tororosso
    dostum resimleri noterde tastıkletirip bana gönderme şansın varsa
    şu arkadaşlara bi dava açsak da akılları başlarına gelse
    Notere gerek yok, Hürriyet, CNN Türk, tüm medya benim pistte çektiğim resimleri kullanmış. Bu resimleri alabilecekleri tek yer burası, çünkü başka yere koymamıştım. Bu resimlerle birşey yapamayız, bu işin çok ciddi şekilde ele alınması gerekiyor. Süleyman Memnun çıkıp içi rahat şekilde "pistte sorun yok, Sinan'ın motorunda bir sorun olmuştur" diyebiliyor. Kardeşim Sinan o pistte büyümüş, pisti en iyi bilen, insanların çıkaramadığı süreleri tek elle çıkaran deneyimli bir yarışçı. Kullandığı motor oradaki en iyi ve en pahalı motor. Hadi diyelim ki problem motordan kaynaklandı ve düştü. Düşme sonucu ölmesi neden? Motor havalanıp üstüne mi düştü adamın? Adam orada ne işi olduğu belli olmayan kayaya kafasını çarpıyor. Kayanın orada işi ne? Geçen sene takım arkadaşım ÖZgür Gerçel'de düşüp sürüklenirken ayağını kayaya çarpıp ayak bileğini 7 yerinen kırmıştı. Bu ne yaa? Pistin ne halde olduğu belli, bırakın bu ayakları salak mıyız biz? Sinan'ın motorunun resmine bakarsanız motorun üzerinde çamur ve toprak görürsünüz, çamurun pistte ne işi var? Bir yarış pistinin standartları vardır, kim ne derse desin o pist yarışmaya uygun bir pist değildir, benim o pistteki ikinci senem, pisti ezbere biliyorum. Antremanda tam sürat Pirelli virajına girerken önünüze kaplumbağa ve yılan çıkıyor. Bu ne kardeşim? Afrika ormanlarında motokros mu yapıyoruz? Birilerinin canı fena yanmalı, bu kişiler de bellidir...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Not Mesajı: Sitemiz yönetimi' nin aldığı karar doğrultusunda " Müge POLATKAN" hakkında

yazdığım tüm mesajlarımı üzülerek siliyorum...

Bayan MÜGE POLATKAN, baymamalıydın ama malesef sende baydın..

.
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler