Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biricik pistimiz Körfez Pisti...

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pistin pütürlü yüzeyi tahminim üzere lastik tutuşunu çok etkiliyor olmalı...
    Ayrıca pist etrafındaki çimin kalitesi de oldukça dikkatimi çekti...
    Pist çizgileri de çok belirgin...
    Körfez ile resimli karşılaştırma yapacaktım ama vazgeçtim biraz komik olabilir

patriote ayakkabın güzelmiş.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    pistin haline kötü diyenler (ki kötü) bir daha yarışmaz olur biter.
    organizasyonu begenmeyenler (sunulan hizmet, güvenlik önlemleri vs.) ve buna ragmen yarışmak isteyenler toplar bir kaç adam kafalarına estigi zaman kiralarlar pisti diledikleri gibi yarışırlar ki bundan sonra yapacagım da bu olacak zaten.

Motosikleti
    Kawasaki ZX636 2003
    Yeni parca yerine butun piste yeniden asfalt dokseler iyi yaparlardi...

Turkiyenin en guzel ve iyi pisti hangisi acaba? Hangi organizasion ve motor kiralamak mumkunmu o gunlerde?
    Kawasaki ZX6R 2003

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

patriote ayakkabın güzelmiş.

Sorma.

O gün aşağıda görmüş olduğun aletlerle pistte tur attırıyorlardı.

Ne bileyim yağ pas içinde olduklarını.

Bindim ben de tur attım.

İndikten sonra ayakkabılar yağ ve pislik içerisindeydi.

Hiç zevkli de değildi.

30 eurom gitti boşu boşuna.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam abi daha anlatmana gerek yok çatladım yarıdan
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

bu pistin boyle olmasının nedeni normal yollarda yabancılık çekmememiz yani şimdi bu yol düzgün olsa orda yarışan arkadaşlar yollarıda oyle kabul edip gazlayabilirler
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    2006
    Arkadaslar Cok Yazikdirki Kocaelide Oturuyorum Artik Ve Pist Hakikaten Berbat ötesi Sadece Pist Olsa Yine Iyi şehir Içindeki Yollar Köstebek Yuvasi Gibi Grenajlari Kirilmasin Diye Heraksam Vida Sikmakdan Illallah Geldi Ama Möecbur Yoksa Daha Fazla Ceza Cekicem Belediyede Iş Yok Belediye Başkanlik Seçimleri Gelsin Soracağiz Hesabini Herşeyin
    :bounce: Felsefe 4 Tekerden Geçer,Alayınıda 2 Teker Geçer,Kızdırma WoLKaN ı Tektekerle Geçerrrrr...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Pist Pist degil ki.. Tarla.. Hıyar Tarlası.. Allah yarışcı arkadaşlarımıza yardımcı olsun..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Nemrut
    organizasyonu begenmeyenler (sunulan hizmet, güvenlik önlemleri vs.) ve buna ragmen yarışmak isteyenler toplar bir kaç adam kafalarına estigi zaman kiralarlar pisti diledikleri gibi yarışırlar ki bundan sonra yapacagım da bu olacak zaten.
    Pist için adam toplamak kolay değil, daha önce denedik gördük Piste girecek motora ve ekipmana sahip adam yok ki forumda. Motoru olsa tulumu yok, tulumu olsa botu yok. Eğer SS grubunu organize edip Gazcı Team gibi toplu şekilde alışveriş yapıp herkesin aksesuarını tamamlarsak, bu işe biraz vakit ve para ayırırsanız çok güzel organizasyonlar yapabiliriz.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Piste girecek motora ve ekipmana sahip adam yok ki forumda.
    demişsin ama forumda kaç kişinin bu işe merakı varki. sadece foruma bakarsan yeterli adam bulamazsın.
    ben yarışta tanıştıgım kişilerle konuşacagım. onların da fikrini alacagım.

zaten 10-12 kişi felan olursak bu gayet yeterli bir sayı diye düşünüyorum. zamanla talep oldukça kişi sayısı artar o zaman başka şeyler düşünülür.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy;
    Bu ağustos sonu izine gideceğim.
    Yine o yolu kullanacağım.
    Bakalım geçen yıl ki gibi mi?

Yama ya da çukur içerisinde bulacağımdan eminim ama!!

Allah'tan umut kesilmez..
    Bende bursalıyım, ve bahsettiğiniz cevre yolunu sık sık kullanıyorum, enteresan bir şekilde halen cukur ve yama sayısı cok cok az, we yol bitiyor olayı nerdeyse ortadan kalktı, sadece istanbul yonunde ilerlerken anlaşma sorunundan dolayı bir bolumu yapmamışlar ve yan yollardan devam ettirmişlerdi, o bolumun inşasına tekrar başlandığını gordum, hayırlısı diyoruz...

Motosikleti
    aprilia leo 150
    pisti görme şansım olmadı ancak fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile yamalar, çukurlar, pistle alakasız bordürler çok tehlikeli görünüyor... şehir içinde 60 - 70 km hızla bir çukır yada tümsek dahi iki tekerlilerin dengesini muazzam bir şekilde bozarken saatte 300 km hızlarla böyle asfaltta gitmek gerçekten çok tehlikeli...

bir de bunlar yetmiyormuş gibi piste fırlatılan bira şişesine diyecek bir şey bulamıyorum... aklıma mel gibson'un "mad max" filmindeki kafes döğüşlerini anımsattı nedense....

Motosikleti
    Bianchi MACH 1 150 cc Hırçın Çinli..:)
    Ben bir Körfez`li olarak yarış pistinin neden yenilenmediği ve bakım yapılmadığı konusuna açıklık getirebilirim sanırım..
    Ak Parti iktidarından önceki MHP iktidari dönemindeki Sayın Belediye Başkanımız Erhan YENİLMEZ bu sözü geçen pisti kapatıp yerine sahili canlandırma amacıyla dev alışveriş merkezleri kurmayı amaçlıyordu.
    İstanbul Motorsporları Klubü bu öneriye şiddetle karşı çıkmış ve Ankaradaki sözü geçen insanları araya sokarak bu kararı erteletmeyi başarmıştı.Şimdiki yönetimde böyle bir arzu içinde ama ellerinden bişi gelmiyor onlarda pistin bakımlarını yapmayarak kendi egolarını tatmin ediyor..Sanırım düşünceleri burdan çekip gitsinler yönünde ama bunu hiç bir zaman başaramazlar inşallah ve daha iyi bir yönetim gelir herşey daha güzel olur bizim için.

Herkese iyi forumlamalar..Hayırlı iftarlar.Saygılar.
    [B]İstedim vermediler,Sen Çin Malı Kullanıyorsun Dediler..:salut:[/B]

Motosikleti
    malesef ama en yakın zmnda olacak:D
    bu pistte sürat denemesi yapanlar bordürleri kullanırsa cesetleri yakışıklı olur bu ne yaaa resmen rezalet :D

bu pistte sürat denemeleri yapan kişilerim dikkatine eger bördürleri kuullanırsanız cesediniz yakışıklı olur bırak o pistte motor sürmeyi bence bisiklet bile kullanmayın :D o şişeyi atan da zaten ne kadar yarış sever oldugunu gösterio

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı canberk91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pistte sürat denemesi yapanlar bordürleri kullanırsa cesetleri yakışıklı olur bu ne yaaa resmen rezalet :D

bu pistte sürat denemeleri yapan kişilerim dikkatine eger bördürleri kuullanırsanız cesediniz yakışıklı olur bırak o pistte motor sürmeyi bence bisiklet bile kullanmayın :D o şişeyi atan da zaten ne kadar yarış sever oldugunu gösterio
    Bu yazı bir yıl önce yazılmış ve bugün kardeşimiz sinan'ı bu pistte kaybettik.

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 sene önceki hali gibiyse yazıklar olsun bu pisti bu halde tutup kılını kıpırdatmayanlara. İlla birilerinin canlarımı yanmalı hep bu böylemi olmalı?

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar ne diyeceğimi bilemiyorum, tüm yarışçılar olarak moralimiz çok bozuldu. Son antreman turlarında Sinan kaza yaptı, bizim antreman o gruptan hemen önce olduğundan pitte soyunmakla meşgulduk, kazayı göremedim. Her zamanki kazalardan biridir diyerekten pek ciddiye almamıştım. Ancak olayı görenler çok ciddi olduğunu söyledi. Sinan'ı önce bulamamışlar, aramışlar, bulduklarında kaskı, eldiveni ve botunun teki üzerinde değilmiş. Kaskı gördüm böyle birşey olamaz, motor zaten paramparçaymış. Ölüm haberini de zaten hastaneye götürdüklerinden bir süre sonra duyduk. O an resmen içim titredi. Birkaç saat önce aynı ortamda bulunduğumuz, aynı havayı soluduğumuz Sinan arkadaşımız artık aramızda değildi. Gerçekten çok üzgünüm. Bu olay büyük ihtimalle büyüyecek. Dışarıdan Sinan'ın kaza yaptığı yeri incelemeye gelecekler, çok büyük bir ihtimalle pistin diğer yerlerini de görüp pisti adam edinceye kadar yarışı yasaklayacaklardır.

Sinan'ı öldüren kendisi değil İzmit Körfez Pisti'dir. Kenan apar topar yurtdışından uçak ile geliyormuş, kendisinin psikolojisini düşünemiyorum.

Sofuoğlu ailesine baş sağlığı diliyorum...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sözün bittiği an. Ben İzmit Körfez Pisti ni. böyle bilmiyordum içler acısı bir hali var.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla yazıklar olsun
    bi tabir vardır bilirsiniz deveye sormuşlar neden boynun eğri nerem doğru ki demiş
    bizim türkiyemizinde durumu budur bence
    ne işe el atsak hep bişi çıkıyor
    pistin halini görüyorsunuz ve burda yarışa izin veriyorsunuz allah korusun biri ölünce mi aklınıza gelicek önlem almak
    yazıklar olsun yetkililere ceplerini parayla doldurmayı biliyorlar ama iş yapmaya geldi mi hiçbirini bulamıyosunuz nedense
    ben bu sayfanın linkini bazı gazeteci yazarlara yollucam bakalım sonuç çıkacak mı
    Gelir artık..... Gelse de çok geç.....

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Arkadaşlar ben bu konuyu okuyarak olayın kazadan çok cinayet olduğunu görüyorum.Resimler olayın en net kanıtıdır.Aramızda imza vb. toplayarak dava açamazmıyız ?
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler