Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Dünyanın en hızlı motorunu bilen varmı!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    serref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    presto pr150
    discoveryde izlemiştim trübin motorlu bi alet 550 km yi geçiyordu. amerikada üretiliyor hemde seri üretim. yalnız fiyatı çok ucuz 800.000$

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIKER BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAYABUSA DİYORUM ÇOK GÜZEL Bİ MAKİNA 499 BEYGİRE ÇIKARANLAR VAR 450 YAPANLAR VAR YANİ SINIR YOK HERŞEY İNSAN OGLUNDA VE TEKNOLOJİDE BİTİYOR Bİ 600LÜKLE BİLE 350 YAPABİLİRSİNİZ TABİKİ MODİFE ETTİKTEN SONRA BENDE ŞU AN 1000RR VAR DAHA ÖNCE HAYABUSA KULLANIYORDUM DELİ MAKİNA AMA 1000RR DA LAF SÖYLEMEM ODA ÇOK SERİVE HIZLI Bİ MAKİNA ARKADAŞLAR

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mavi_r1´isimli üyeden Alıntı
    arkadaslar bence hayabusa 1800 u gormedınız bılıyorum turkıyeye 1300cc ustu gırısı yaska ama ya bavulda orjınal turbosunu getırırsen su anda elımızde bır tane var ama trafıge cıkarken sorun yasıypruzz cunku yavas gıtmek bıraz sorun oluyor motor sabıt gazda bıle hızlanıyorr sıze turbo kıtın ve takılmıs motorun resımlerını gostereyım ha bu arada motorla mersın otobanında 440 gordum ama bır daha denemeye cesaret edemedım cunku yolu gormek ımkansız kask camının kırılacagını hısettım.. hım denedımde malesef sıze fotolarını gosteremıyorum cunku kapasıtesı bırtaz fazla ama msn me gelen arkadaslara gosterebılrım..
    Ben bu arkadaşım msn ini ekledim ....Motosiklet.net denim dedim konuşmadı...

Neyse böyle yalanlarda çıkabiliyor...Bir diğeride caddebostan sahilyolunda hayabusayla 320 yaptım demişti....Adamın motorunun olmadığı ve hayatında motora binmediği ortaya çıkmıştı....

Lütfen mantık dahilinde olalım....Ayrıca biride 999 demiş...999 çok güzel bir motor olmasına rağmen şu anki japon racingleri ondan bayağı üstün durumda...

turbolu 499 beygir olan hayabusa Ghostrider efendinin motoru ve üstüne bier BMW parası harcamış, onu da saymam....
    YKK derseniz oda o turbojet(türbin) helikopter motoruyla şu anki seri üretim motorların arasında motor değil biraz "uçak" sınıfına giriyor ve kullanılabilirliği çok da makul değil gibi....
    Sonuçta bu olay görecelidir...
    Herkesin sevdiği en güçlü motor ona göre "dünyanın en hızlı motoru"dur...
    Dolayısıyla bana göre, "benim kişisel görüşüme göre" diyeyim en sevdiğim ve en hızlı motor 1000 RR dır...
    Çok da güzeldir...
    Peluşş(boy) saolsun arasıra arkasında bir yerlere gidiyorum...Bana yetiyor onunla gördüğümüz hız...

Saygılar...

valla arkadaşlar benim bildiğim dünyanın en hızlı seri üretim motoru y2k dır

y2k da bir helikopterin tribün motoru kullanılmış o helikopterler tam dolu olarak 5 tonu kaldırmak için yapılmış ama motor en fazla 200 kilo kadar eh gerisini siz düşünün bir belgesel kanalında bir jet uçakla yarıştı ve 450km/h lik korkunç bir rakama ulaştı resmi burada

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    ben birsürü video izledim ama 340 km hz ın üzerini görmedim bide şöle birşey duymuştum 340 km nin üzerinde sürücü basınç veya daha farklı durumdan dolayı duramıyormuş o yüzden 340 km nin üzerinde bir sürücünün duracağına inan mıyorum he 330 km sürati iyi racing kullanan herkez görür önemli olan 340 km sürati geçmekmiş şua ana kadar bunu dünyada başaran yokmuş duyumum bu gördüğümde bu

rossi_alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uçmak özgürlükse uçmak için kanatlara ihtiyacın yok suzuki HAYABUSA
    I'll Sleep When I'm Dead...!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Dünyanınkini bilmem ama bu başlığın en hızlı motoru budur

[COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    hayabusadan başka kuş tanımam

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    eurosport spor kanalında gecen sezon kawasaki zx12r motorsikletinin tanıtımı vardı formula start düzlüğü basında f1 aracı sol tarafta zx12r ikiside yeşilde kalkıyorlar 400 metre sonra motor yavaslıyor arka tekeri kayarak duruyor 3 sn ye sonra f1 aracı geçiyor motor kullanan genc kaskını çıkartıyor kolona dirseğini koyup basınıda koluna yaslıyor altında su ibare "400 km hız bas ağrısı yapıyor " hoşuma gitmişti şimdi sizinle paylaşmak istedim.. kazasız günler

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Var tabii ki de bir fuara gelmiş İstanbul'a 8 silindir , 500 beygir güçünde inanılması zor değil mi??

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

kartalizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 ALMAN MZ ETZ 251
    en hızlı motor benim velespitime taktığım motor 400 e kadar bastım sonra nosu açtım bi baktım 650 diyo nos bitmeseydi daha 700 800 yapardı geçen thy nin uçağını geçtim sen ne diyon oooooooooooooooo
    [SIZE="2"]kartalca.68@hotmail.com[/SIZE]

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    benim bildiğim emtitiyetuey var (MTT Y2K) 450 km/sa hızınına ulaşabilen tek motor
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Tayfuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD-250E-9
    Bende bir tane hayabusa videosu var 220 mil sürati buluyor 10000 devirde ibre sona dayanıyor ama devir 11500 e kadar çıkıyor fazladan bir 10 mil daha eder, bunuda kilometreye vurursak 360 km den fazla eder, istiklal caddesinde hayabusası olan biriyle muhabbet ettim en son kaçı gördüğünü sordum, 325 abi dedi ve bir daha tövbe o kadar basmam çok yusufladım demişti Deli alet gidiyor abi ne yapsın işte işi o...

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavi_r1 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bence hayabusa 1800 u gormedınız bılıyorum turkıyeye 1300cc ustu gırısı yaska ama ya bavulda orjınal turbosunu getırırsen su anda elımızde bır tane var ama trafıge cıkarken sorun yasıypruzz cunku yavas gıtmek bıraz sorun oluyor motor sabıt gazda bıle hızlanıyorr sıze turbo kıtın ve takılmıs motorun resımlerını gostereyım ha bu arada motorla mersın otobanında 440 gordum ama bır daha denemeye cesaret edemedım cunku yolu gormek ımkansız kask camının kırılacagını hısettım.. hım denedımde malesef sıze fotolarını gosteremıyorum cunku kapasıtesı bırtaz fazla ama msn me gelen arkadaslara gosterebılrım..
    benim bisiklete mesir macunu taktırdım en son hatırladığım hız 581 mph'di
    ama daha hızlı gidemedim çünkü patika yol bitmişti

azizz35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nx 250
    dünyanın en hızlı motoru mtt y2k helikopter motorlu bir racing tork filminin en sonunda çıkan motor benim bildiğim kadarıyla en hızlı o

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    ''The Fastest Indian'' filmindeki Indıan marka 1920 küsür model motor 317 km yapıyordu ki;bu neredeyse seri üretim motorların en hızlısı kabul edilen hayabusa nın gördüğü limit hızla aynı.Şimdi yok helikopter motorlu,yok jumbo jet motorlu makinelerle bu hızlar çocuk oyuncağı ;ama o hurdaya o hızı yaptıran insan kesinlikle en hızlı-en yüce duyguların insanıdır orası kesin...

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Benım motorun olmadıgı kesın
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

TEK TEKER AGİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa,zx10R
    tabıkı hayabusa

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    seri üretimde modifiyesiz en hızlısı bu
    http://www.marineturbine.com/motorsports.asp
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

bence zx10r benim abimde var 305 yaptı ancak tısmasaydım dahada giderdi diyo

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler